اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه internet Explorer برای mac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه internet Explorer برای mac

با سلام ... من برای چک کردن دوربین مدار یسته تحت وب به برنامه internet explorer احتیاج دارم ...
    می خواستم بدونم برنامه برای mac هست یا برای iphone 4 که بتون جاگزین IE کنم؟؟؟؟

اگر باشه باید سایت خوده ماکروسافت رو ببینید.

ولی از mozila , opera نمیتونید کمک بگیرید ؟

نظر

در سافاری Develop را باز کرده و User Agent را انتخاب و در لیست اینترنت اکسپلور را انتخاب کنید انشالا مشکل حل میشه

نظر

اینم از ie ورژن5.2.3 هستش بالاتر از اون مثل اینکه هنوز نیومده.با اجازه از iamir

Internet Explorer Download - Softpedia

نظر

safari و firefox خیلی بهتر هستند به نظر من.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            safari و firefox خیلی بهتر هستند به نظر من.
            شکی در این نیست که safari و firefox بهترن اما بعضی سایتها مثل سایت دانشگاهها فقط با IE کار میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo نمایش پست ها
              اینم از ie ورژن5.2.3 هستش بالاتر از اون مثل اینکه هنوز نیومده.با اجازه از iamir

Internet Explorer Download - Softpedia
              نسخه قدیمی هست که رو ویندوز ۹۸-۹۵ نصب بود حتی سایت دانشگاه رو هم باز نمی کنه!!! دوستان دانلود نکنید ارزششو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط mehdiyazdin نمایش پست ها
                در سافاری Develop را باز کرده و User Agent را انتخاب و در لیست اینترنت اکسپلور را انتخاب کنید انشالا مشکل حل میشه
                نشد...

نظر

ایشون برای دوربین مدار بسته میخوان استفاده کنن و دی وی ار متاسفانه دی وی ار ها البته اکثرشون از یک پلاگینی استفاده میکنن به نام ocx که فقط در اینترنت اکسپلورر قابل نصب هست من به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم برنامه پارالل دسکتاپ رو نصب کنید و از اینترنت اکسپلورر خود ویندوز بطور مستقیم در مک استفاده کنید البته باید روی دستگاهتون چه ای مک و چه مک بوک حتما ویندوز داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط einstein
                    اینم از مزیتهای ویندوز:d
                    مزیت های ویندوز بر کسی پوشیده نیست معایبشم همین طور اما معایبش بیشتر از مزایاشه!!!

نظر

این نسخه اصلاْ فارس ساپورت نمی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_ebe نمایش پست ها
                        نشد...
                        سلام منهم با این مشکل رویرو شدم و در نهایت به این نتیجه رسیدم برای مشاهده دوربین مداربسته ای پی دار باید از برنامه ای پی کم اپ استور استفاده کنی انشااله مشکلت حل شده باشد

نظر

خوب دوست عزیز paralles desktop بنداز رو مکت یه ویندوز 7 هم کنارش نصب کن
                          تو خیلی موارد مک برنامه های ویندوز رو نداره

نظر

با برنامه CrossOver می تونید برنامه هایی مثل internet explorer رو در ویندوز اجرا کنید. این هم لینک دانلود:
                            اجرای برنامه‌های ویندوز در محیط مکینتاش با CrossOver برای مک

نظر

صبر کنید ..
                            X