اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پر سرعت ترین برنامه دانلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پر سرعت ترین برنامه دانلود

با سلام من همه تاپیک ها رو مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
    من برترین برنامه میخواستم با لینک دانلود و کرک شده یا ... باشه با تشکر

سرعت زیاد ربطی به برنامه دانلودت نداره به سرعت account بستگی داره. ولی در کل به نظر من و خیلیای دیگه بهترین برنامه internet download manager هست که با یه سرچ کوچولو خیلی راحت پیدا میشه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اگه رو مک هستی من نمی دونم ولی اگه رو ویندوز هستی برنامه ی getbot بهترینه یعنی من با اون سرعتم که تا ۱۲۰ بیشتر نمی ره رو رسوندم ۱۸۰ ولی نمی شه مثل idm بهش تایم برا دانلود داد...
      I Am What I Am

نظر

داداش من 2 تا برنامه ای که باهاش حال کردم اولی idm و دومی orbite

نظر

تو مك folx(pro) و speed download خوبه
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

با تشکر از دوستان من واسه مک می خواستم سرعتم تو ویندوز ۳۵۰ هست ولی تو مک با برنامه folx 2 بیشتر از ۵۰ نمیشه و قطع و وصل میشه

نظر

خوب از اول بگو دیگه دوست عزیز اون برنامه speed download که دوستمون گفت به نظر من خیلی خوبه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

دوستان من هم به یه برنامه نیاز دارم واسه دانلود که مثل idm سرعت رو واقعا بالا ببره و نوسان کم باشه

speed download خوبه هر چند یه ۲۰ تایی سرعتش از idm کمتره ولی مشکل ایجاست که یهو وسط دان کرش میکنه و خارج میشه(رو لاین و اسنو جدیدترین ورژنشم گرفتم)

igetter که اصلا خیلی داغونه و سرعت رو نصف میکنه ولی تنظیمات خوبی داره و کرش نمیکنه

folx سرعتش خوبه ولی خیلی نوسان داره میره رو ۱۲۰ میاد رو ۱۰ و خیلی بیشتر نوسانش میل به سمت پایین اومدن داره :دی

idm رو با نرم افزار wine نصب میکنم ولی وقتی اجراش میکنم خیلی به لپ تاپ فشار میاد و همش درجه سی پی یو میره رو ۸۰

خدایی یه دانلود منیجر درست حسابی مثل idm تو مک یعنی وجود نداره؟

نظر

دوستاني كه با برنامه ي folx مشكل دارن اين برنامه رو آپديت كردن؟! چون منم همين مشكل هارو داشتم ولي سر اين آپديت حل شده
                  سرعت دانلودم هم 240 هستش در صورتي در ويندوز 180 هستش

نظر

به نظر منم فقط اینترنت دانلود منیجر سرعتش تو مک حرف نداره.من حتی تو ویندوزمم سرعتش کمتر از مک هست

نظر

نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                      دوستاني كه با برنامه ي folx مشكل دارن اين برنامه رو آپديت كردن؟! چون منم همين مشكل هارو داشتم ولي سر اين آپديت حل شده
                      سرعت دانلودم هم 240 هستش در صورتي در ويندوز 180 هستش
                      لینک دانلود ورژن جدید رو می دی؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95

لینک دانلود ورژن جدید رو می دی؟؟
                        شما بايد بريد به سايت خود برنامه و از اونجا راحت نسخه ي free رو دانلود كنيد خيلي ساده هستش.
                        من چون با گوشي هستم برام مقدور نيست.شرمنده
                        ولي بازم اگر نتونستيد به من بگيد براتون لينك بزارم

نظر

من نسخه business رو دارم ولی آپدیت که میکنم نسخه محدود دریافت میکنم و در مدیریت دانلود محدودیت داره

نظر

نگردین.واسه مک چیزی مثل idm ویندوز نیست.بهترینش هم همون folx هست که نسبت به idm از کانکشنهای کمتری استفاده میکنه ولی تو سیستم مک فعلا بهترینه

نظر

البته شما میتونید برنامه wiinonxx رو نصب کنید و بعدش idm رو روی مک داشته باشید

---
                              I am here: http://maps.google.com/maps?ll=35.739892,51.373181

نظر

صبر کنید ..
                              X