اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود بازی ماشین سواری Blur برای مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود بازی ماشین سواری Blur برای مک

نام بازی: Blur
    پلتفورم : MAC Cider
    ژانر: ماشین سواری،اکشن
    سال انتشار: 2010
    زبان: English
    ناشر: Activision
    سازنده بازی :Bizarre Creations
    درجه بندی سنی : +16
    قابلیت آنلاین:

امروز بازی فوق العاده زیبای Blur را برای شما عزیزان آماده دانلود کردم. بازی Blur که به سرعت محو(ناپیدا) معروف شده است توسط شرکت Activision عرضه و منتشر شده است،در بازی ۲۰ نوع شرکت ماشین تولیدات خود را به نمایش گذاشته اند که هریک از این ماشین ها به سلاح و تجهیزات جنگی منحصر به فردی مجهز هستند،شرکت طراح بازی ( Bizarre ) جدیدترین طرح یعنی خاصیت Wheel – To – Wheel را در بازی گنجانده است با این ویژگی می توانید ماشین های خود را از اساس (پایه) تغییر دهید،علاوه بر سرعت حیرت آوربازی، شاهد جنگ ماشین ها در حین مسابقه خواهید بود، مثلا ماشین موشک زن با موشک هوشمندانه متصل به بدنه که باید توسط راننده فعال شود ماشین رقیب را در یک لحظه با خاکستر یکسان می کند. ماشین های Blur همانند ماشین های Need For Speed با زدن نیترو قدرت و سرعت زیادی می گیرند. مسابقات در کشور های مختلفی مانند اسپانیا ، توکیو و… برگزار می شود،یکی از قابلیت های جالب بازی این است که می توانید از راه های مخفی میانبر زده حریف را غافلگیر کنید و با زدن ضربه او را از میان بردارید.

توضیحات منتشر کننده بازی

Game Description:

Blur is the ultimate Powered-up racing experience, dropping you into electrified action with a mass of cars targeting the finish line and battling each other as they trade paint. Travel the globe from L.A. and San Francisco to Spain, the UK and more to take on the best the streets have to offer.

Utilize an arsenal of Power-ups like nitro speed boosts, shock attacks, defensive shields, and landmines to beat your rivals across the finish line. You choose how and when to use your armory of Power-ups for ultimate impact in a race where the outcome is never certain. Blur's story unfolds through a unique community-based social network interface that includes 4 player split-screen multiplayer and online multiplayer

Status
    - AMD : GREEN
    - NVIDIA : GREEN
    - GMA : GREY

Port Info
    Cider 5413
    Ported by playn

Minimum System Requirements:
    - Processor : Intel Core 2 Duo
    - Video card: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better with Shader 3.0 capabilities.
    - Memory : 1 GB Ram

Known Issues:
    - Minor graphics missing on cars (Ex: hood of some cars not visible, shows engine under hood instead. Looks pretty cool actually). Not noticeable during gameplay, only on menus.
    + Fix: Change state of vsync, click accept changes. Solved.
    - Crashing may occur for some people
    - Gamepads don't work.

Installation:
    - Use rar, Winrar or UnRarX to decompress and type password manually.
    - Grab install contents of game, place into the /Program Files directory within the wrapper.
    - Drag & Drop, Double Click & Play!

to change language to french or other : open ->contents -> resources ->transgaming ->c_drive ->Program files ->Activision ->Blur ->english.txt and follow the instruction

دانلود بازی در 15 پارت از سرور Uploadstation

دانلود بازی در 15 پارت از سرور Wupload

پسورد فایل های فشرده : mojado
    ویرایش توسط i-arash : https://i-phone.ir/forums/member/59739-i-arash در ساعت 13-08-2011, 04:55 PM

لینک مستقیم نداره.؟

نظر

نوشته اصلی توسط ihamid نمایش پست ها
      لینک مستقیم نداره.؟
      فعلا نه ولی فکر کنم (امیدوارم) به زودی لینک های مستقیم رو قرار بده

نظر

من که گفتم لینک های 300 تا 500 مگی رو به خاطر مباحث کپی کردن لینک ها نمی تونم قرار بدم (یعنی بهتره قرار ندم) ولی لینک های 2GB رو مستقیم قرار می دادم که متأسفانه برای این بازی فقط این لینک ها رو پیدا کزدم

الاآن اگه از سرور Uploadstation استفاده کنید تفاوتی با لینک های مستقیم خیلی نداره جزء قبلیت ریزیوم که من بخاطر این حجم های کمو می زارم .

باز من می گردم اگه لینک های های 2GB پیدا شد حتماً مستقیم می زارم

نظر

رولایون هم که کار نمی کنه درسته؟؟؟؟

نظر

پورت شده هست
            خیر

نظر

با تسکر از آرین عزیز

نوع پورت این بازی Cider ه که مثل بازی های اصلی مک هست و احتمال اینکه روی لاین هم اجرا بشه هست(البته نه زیاد)

نظر

خودتون میگید ( پورت شده )
                درسته از نوع cider هست ولی ... پورت شده هست دیگه :d

نظر

کسی تست کرده که دانلود کنیم؟؟

نظر

لینک HipFile ازش ندارین؟؟؟

نظر

دوستان کسی بازی رو بازی کرده؟
                      من تو بازی میرم وقتی میخوام ریس رو بزنم فریز میشه بازی!! سیستم ام هم مک بوک پرو 721 هست!! یعنی کم میاره!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
                        دوستان کسی بازی رو بازی کرده؟
                        من تو بازی میرم وقتی میخوام ریس رو بزنم فریز میشه بازی!! سیستم ام هم مک بوک پرو 721 هست!! یعنی کم میاره!!؟
                        دوست عزیز بازی پورت شدس
                        اگه روی لاین نصب کردید
                        اجرا نمیشه یا کرش می کنه

نظر

من خیلی بازی های پورت شده رو لایون دارم اکثرشون کار میکنه.

نظر

نه عزیز لیون نیستم ۱۰.۶.۸ ام

نظر

حالا کسی هست که موفق شده به درستی بازیو اجرا کنه؟؟؟
                              ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 16-09-2011, 08:22 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X