اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خراب شدن کیبورد مک پرو رتینا(mc976)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خراب شدن کیبورد مک پرو رتینا(mc976)

سلام.چند روز پیش نوشابه ریخت رو دستکاه و کیبوردش کار نمیکنه.راهنمایی میخوام.کل تبریز رو زیر و رو کردم کسی نتونست درستش کنه.

به دفتر سایت زنگ بزنید کمکتون میکنند حتما

http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

با سلام.دوستان به کمکتون نیازمندم.من یه مک پرو رتینا داشتم که کیبوردش سوخته و تو کل ایران پیدا نشد.من چطوری و با کدوم پست میتونم اینو بفرستم به app store.

نظر

نوشته اصلی توسط ali kuchulu نمایش پست ها
        با سلام.دوستان به کمکتون نیازمندم.من یه مک پرو رتینا داشتم که کیبوردش سوخته و تو کل ایران پیدا نشد.من چطوری و با کدوم پست میتونم اینو بفرستم به app store.
        با سلام
        من خیلی پیگیره کیبرد شما بودم (پیرو مراجعه شما به دفتر ) متا سفانه اصلا پیدا نمیشه !! یه مک ۱۵ رتینا دیکه هم مشابه مشکل شما نزد یکی از همکارا بود که مدتی بود در جستجوی کیبرد اون بودن که همچنان گیر نیووردن ...

بهترین راه حل به نظرم اگر امکانش رو دارید خرید به صورت اینترتی از ebay یا amazon هستش :

New US Keyboard MacBook Pro 15" A1398 mc975 MC976 RETINA Model with Backlight | eBay

- - - - - - - - - -

اگر بتونین کیبرد رو تهیه کنید به راحتی براتون تعویض میکنیم ...
        ویرایش توسط VIP : https://i-phone.ir/forums/member/8774-vip در ساعت 16-09-2013, 11:34 PM
        تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

چند روزی هست که کیبورد من هم مشکل پیدا کرده. دکمه های x و z و command سمت چپ هر از گاهی کار میکنن و هر از گاهی هم کار نمیکنند.

مدل دستگاه من mb986 LLA هست که مال سال 2009 2010 هست. 15 اینچ هم هست.

اول فکر کردم مشکل مربوط به درایور و ویندوز هست اما بعد در محیط مکینتاش هم به همین مشکل برخورد کردم و تقریبا مطئنم که مشکل سخت افزاری هست.

به نظر شما کیبورد خراب شده و باید عوض بشه ؟ و اینکه چرا فقط این 3 تا دکمه خراب شدن ؟ جالبه همه دکمه ها درست کار میکنن اما این 3 تا دکمه بازی در واردن.

به نظر شما احتمالش هست مشکل از کابل باشه ؟البته کیبورد کابل خاصی نداره. یا ممکنه جای دیگه دستگاه عیب کرده باشه ؟

لازم به ذکره که مدتهاست که لپتاپ رو میز هست و من اصلا این رو جابجا هم نکردم که بگیم ضربه خورده باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید.

- - - - - - - - - -

مدل کیبوردش هم اینه : http://www.ebay.ca/itm/Macbook-PRO-15-Unibody-A1286-MB985-MB986-MC118-US-Keyboard-2009-2010-2011-/140669733581?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item20c09 1cacd

نظر

بگو irandeliver.com بخره برات بفرسته ایران.

نظر

كيبرد در دفتر سايت موجود ميباشد

نظر

سلام اکه کیبردش با دیگر مک ها فرقی ندارد موجود هست

نظر

نوشته اصلی توسط soshyans2003 نمایش پست ها
                  سلام اکه کیبردش با دیگر مک ها فرقی ندارد موجود هست
                  تمام کیبرد های مک مدل ۱۳ -۱۵-۱۷ -air 11-13 -retina 13-15 همه متفاوت هستش و با هم فرق دارن و امکان استفاده به جای یکدیگر را ندارن..!

کیبرد مک بوک رتینا ۱۵ ۲۰ روز پیش برای یکی از یوزهای سایت به خوبی تعویض گردید . در حال حاضز تمامی مدل های کیبرد مک در دفتر سایت موجود میباشد

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                  X