اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژر مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باید شارژر جدید تهیه کنید دیگه از این استفاده نکنید.

نظر

نوشته اصلی توسط kalaqsyah نمایش پست ها
      دوستان سلام
      شارژر مکبوکم از کار افتاده
      هیچ مشکلی نداشت الان به برق که میزنم خود آداپتورش داغ میشه ولی اون چراغ روی مگسیف روشن نمیشه تا شارژ کنه
      کسی میتونه راهنمایی کنه
      ممنون
      راستی مک بوک پرو 13 اینجه
      شارژر مک جدیدا قیمت گرفتم.اصلش ۳۳۰ تا ۳۸۰ تومن بود(بسته به انصاف فروشنده) و high copy درجه ۱ رو ۲۴۰ میدادن. تو پرشین تولز بخت سخت افزار و لپتاپ تایپیکش رو پیدا کن ۱۸۵ همون high copy رو برات میاره

نظر

high copy با توجه به اینکه عمر کمتری دارند,ممکنه به باتری آسیب بزنه!(ولتاز نادرست و بسیار متناوب)

نظر

واسه من این اتفاق افتاد
          شارژرم هی قطع و وصل میشد و با یه شارژر دیگه خوب کار میکرد
          از رو کنجکاوی قطعه سرش رو باز کردم و دیدم سیم انتهایی دستگاه قطع شده این سیمها خیلی نازکن و حتما حواستون باشه در حالت عادی برای شارژ کردن سیم موازی مک تون باشه و خم نشه
          اما شارژرم درست شد اما من سرش رو بطور افقی با اره بریدم که باز ش کنم و این بریدگی رو سر شارژر موند.
          برای اطلاعتون تو آمازون آمریکا شارژر w60 رو 41 دلار و خود اپ استور 79 دلار موجوده اگه آشنای دارین بگین براتون بیارن

نظر

سلام من شارژرو وقتي وصل ميكنم نور سبز خيلي ضعيف هست و مكبوك شارژ نميكنه
            از صبح تا حالا خيلي تلاش كردم باز نشد
            اون مربعه رو به سر شارژر ايپد وصل كردم باز همين نور سبز ضعيف هست و مكبوك شارژ نميشه
            ضمنا مكبوكم خاموشه ووقتي اون دكمه بغل كه مقدار شارژو نشون ميده و ميزنم هيچ چراغي روشن نميشه و مكبوك هم روشن نميشه

مكبوك پرو ام دي ١٠١
            ٢٠١٢

نظر

صبر کنید ..
            X