اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وب کم مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل وب کم مک بوک پرو

سلام به همه دوستان من یک مک بوک پرو دارم که وب کمش مشکل پیدا کرده نمیدونم این مشکل را از اول داشت یا بعداْ بوجود آمده یعنی در فیس تایم و برنامه های خود مک که وارد میشه پیغام خطا میده که دوربین مشکل داره به نظر شما چیکار باید کرد ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن چون یک ماهی میشه گرفتم و حسابی فکرم را مشغول کرده.

چه ورژنی هست؟ (لاین یا لپرد یا اسنو لپرد یا تایگر) بعد این که مدل مک رو بگین + من الآن من مدرسه هستم وگرنه بهتون کمک میکردم

نظر

سلام ممنرن بخاطر جوابتون . ورژن Lion 10.7.3 و مدل مک بوک برو MD313 ، با یاهومسنجر اصلا کم غیرفعاله و توی فیس تایم این خطا را نشون میده There is no connected camera
      ویرایش توسط shahram595 : https://i-phone.ir/forums/member/18279-shahram595 در ساعت 04-05-2012, 11:36 AM

نظر

کسی نبود جواب بده چیکارش کنم با ریستور یا نصب مجدد درست میشه یا نه جناب امیر کجایین هنوز از کلاس برنگشتی

نظر

اصولاً چیزی که من می*دونم با (ichat) نمیتونی* با یاهو وب بدی ولی* با یاهو مسنجر باید از منو بالای صفحه (invite) کنی* ولی* تو فیس تایم رو نمیدونم اساتید مگه راهنمایی کنن

نظر

سلام
            وب کم با برنامه photo booth کار می کنه؟

نظر

سلام نه با هیچ برنامه ایی کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
              X