اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن ناگهانی مک بوک ایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط cacodemon
    پاور و ۱۰ ثانیه نگه دارید تا ریست بشه بعد دوباره روشن کنید!
    دوست عزیز دو سه بار امتحان کردم ولی بازم نشد

نظر

اصلا نه روشن میشه نه عکس العمل دیگه ای وقتی پاور و میزنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته (دقیقا هیچ)

نظر

اینجا رو ببین شاید مشکلت حل شد
        [ آموزش ] : ریست کردن System Management Controller در مک های مختلف

نظر

دوست عزیز از برق بکشید بذارید چند ساعت بمونه بعد 2 باره تست کن.. نتیجه رو اعلام کن

نظر

Efi و smc رو ریست کن

بزار حدود ۴-۵ ساعت تو شارژ بمونه بعد امتحان کن ببین روشن میشه

نظر

دوستان دیشب از برق جدا کردم و تا صبح گذاشته بودم روشن نشد.
              بعد از ظهر هم حدودای ساعت ۳ تا ساعت ۸ شب زده بودم به برق ولی باز هم روشن نمیشد.

واقعا سپاسگزارم از راهنمایی همه دوستان

نظر

دوست عزیز نگران نباش.. ایشالا درست میشه.. فقط نتیجه رو اعلام کن بفهمیم مشکلش چیه

نظر

آرش جان مشکل شما حل شد؟

نظر

سلام به همه
                    واسه منم اين مشكل پيش اومده هرجا بگيد بردم ميگن اي سيش سوخته ديگه درست نميشه چي كار كنم؟

نظر

من واسه یکی دوستانم که قصد خرید مک بوک ایر سری 2013 مدل 761 رو داشت، الماس پایتخت رو پیشنهاد دادم و او هم خرید خود را از آنجا انجام داد و بعد از یک هفته مک بوک ایر نو با مشکل عدم شارژ که مشکل از خود مک بوک ایر بود روبرو شد که توسط فروشنده تعویض شد(البته دستگاه دارای گارانتی بود) و دستگاه جدید که دریافت شد پس از دو هفته کار با مشکلی عجیب رو برو شده است و اون اینکه پس از چند ساعت کار به صورت ناگهانی مک بوک ایر خاموش میشود ، پس از کلی صحبت یا فروشنده قرار شد دوباره سیستم عامل موریکس که یکبار خودم نصب کرده بودم را رویش دوباره نصب کند البته نمیدانم این مشکل سخت افزاری است یا با آپدیت 10.9.1 اپل حل میشود و همچنین جایی در مورد ریست کردن smc و همچنین ریست کردن nvram یا pram خوندم که نمیدونم با این کار حل میشه یا نه؟
                      در ضمن خودم هم به تازگی یه مک بوک ایر 711 خریدم که در یک ماه گذشته دو بار به طور ناگهانی خاموش شده است اگر دوستان تجربه یا راه حلی دارند راهنمایی کنند ؟
                      با تشکر مانی

نظر

من يك پرو 17 داشتم به دفنر سايت هم دادم مشكل برد بود و با تعويض هم درست نشد ماله من بخاطر تغيير ولتاژ سوخت

Emanworld's iPhone 5

نظر

صبر کنید ..
                        X