اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سنسور infrared مک؟!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
    با سرویس ساپورت اپل صحبت کردم. گفت بعد از فروش نمیشه. تا ۱۴ روز اگه راضی نیستی می تونی پس بدی و یه مدل دیگه بگیری.
    ساپورت اپل ۴ تا جمله بهش دیکته شده، شما با یک کسی که تعمیرکاره و یدونه مک بوک باز رو دیده صحبت کن

نظر

شخص جواب میده ها. من سری های آخر ۲۰۱۳ رو میگم. فیلم بازکردنش رو هم که دیدم روی برد لحیم شده است.

نظر

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
        شخص جواب میده ها. من سری های آخر ۲۰۱۳ رو میگم. فیلم بازکردنش رو هم که دیدم روی برد لحیم شده است.
        بله بنده هم سری ۲۰۱۳ جدید رو میگم، در ebay سرچ کنید ssd macbook pro 2013 می بینید هم هست هم تعویضش خیلی راحته، می تونید بعد تهیه به دفتر انجمن مراجعه کنید!

در ضمن این تاپیک هیچ ربطی به هارد نداره...!

نظر

آقا منم آیفون رو که میزارم سمت راست مک بوک،روی اسپیکر دقیقن، یذره که تکونش میدم صفحم خاموش روشن میشه!
          دکمه ی پاور آیفونم که بزنم تو حالت سکون این اتفاق میفته!
          آیفونو خاموشم که میکنم همینجوری میشه باز!
          هردفه هم تعجب میکننم، چجوری؟؟!؟!؟ هیچ منطق و قلقی هم نداره! کاملن رندومه!

نظر

نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
            آقا منم آیفون رو که میزارم سمت راست مک بوک،روی اسپیکر دقیقن، یذره که تکونش میدم صفحم خاموش روشن میشه!
            دکمه ی پاور آیفونم که بزنم تو حالت سکون این اتفاق میفته!
            آیفونو خاموشم که میکنم همینجوری میشه باز!
            هردفه هم تعجب میکننم، چجوری؟؟!؟!؟ هیچ منطق و قلقی هم نداره! کاملن رندومه!
            چه ربطی داره این حرفتون به این تاپیک؟

نظر

به نظرم بسیار مشابه هستن! بنظر شما نیستن؟ شاید اگه ببینید متوجه ربطشون بشید!
              فک کنم من بد توضیح دادم!

نظر

نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
                به نظرم بسیار مشابه هستن! بنظر شما نیستن؟ شاید اگه ببینید متوجه ربطشون بشید!
                فک کنم من بد توضیح دادم!
                اتفاقا کامل فهمیدم، سنسور اینفرارد که با ریموت اپل کار می کنه، مشکل شما قسمت مگنت sleep کردن مک هست. حالا چه ربطی داره؟

نظر

صبر کنید ..
                X