اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مک یا جوی استیک ؟ با سنسور حرکتی خود مک یه جوی استیکه کامله

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مک یا جوی استیک ؟ با سنسور حرکتی خود مک یه جوی استیکه کامله

بچه ها بازم سلام . بازم سپاس بزارین ممنون می شم . این برنامه هم با سنسور حرکتی مک یا همون sms کار می کنه . با این برنامه شما مک رو به یه جوی استیک حرکتی تبدیل می کنی و همونطوری که آیفون یا آیپد رو اینور و اونور می کنین و بازی می کنین ، می تونین با مک هم همینکارو بکنین . این برنامه برای کساییه که آیفون و آیپد ندارن و عقده مونده که یه چیزیو اینور و اونور کنن . البته جسارت نبود منظور خودمم . همونطوری که گفتم اینم توی رم قرار می گیره و هاردتون قفل می شه پس ضرری نداره . تنها ضررش اینه که ممکنه مک یه هو از دستت بیفته و به فندق بری

Hotfile.com: One click file hosting: Tilt2Joystick11.dmg

۸/۷ مگابایت

بابا تو این هات فایل چی دیدن مگه رپید شیر چی شه ؟؟؟؟

داداش دمت گرم یه جای دیگه اپ دیت کن دمت گرم

نظر

نوشته اصلی توسط yavar-mc نمایش پست ها
      بابا تو این هات فایل چی دیدن مگه رپید شیر چی شه ؟؟؟؟

داداش دمت گرم یه جای دیگه اپ دیت کن دمت گرم
      خواهش می کنم عزیزم . راستش هات فایل چون هیچ گزینه دیگه ای نداره و فقط یکی دو تا از دکمه هاش روشنه راحته کار باهاش وگرنه برای من فرقی نداره رو کدوم سایت بریزم . چطور مگه مشکل داره لینک ؟

نظر

انگار از این برنامه جوی استیک زیاد استقبال نشد . راجع به این برنامه باید بگم که بعد از اینکه این برنامه رو on کردین وارد هر بازی ای می شین بعدش به جای استفاده از arrow key یا همون کلید اشاره مک رو می گیرین تو دستتون و اینور اونور و جلو عقب می کنین . من راجع به یه ماشین سواری تست کردم خیلی باحال بود . به یه بار تستش می ارزه

نظر

قبلا هم گفته ام منبع این مطالب انجمن تخصصی اپل و مکینتاش (MacHelp.ir) هست، این نرم افزار های حرکتی برای اولین بار اونجا معرفی شدند.
          از نویسنده ی محترم درخواست دارم که منبع رو ذکر کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط Shahin_SOURNA نمایش پست ها
            قبلا هم گفته ام منبع این مطالب انجمن تخصصی اپل و مکینتاش (MacHelp.ir) هست، این نرم افزار های حرکتی برای اولین بار اونجا معرفی شدند.
            از نویسنده ی محترم درخواست دارم که منبع رو ذکر کنند.
            همونطوری که جواب این دوست عزیزمون رو دادم ، بازم می گم . اولا این برنامه رو نه من ساختم نه شما . نه پدر من ساخته نه پدر شما . نه اینجا سایت منه نه اونجایی که شما می گی . نه اینجا در صورت ارائه این برنامه به من پول و امکاناتی می دن و نه اون سایت . اگه تا اینجاشو با من و آدمهای فهمیده ای که دارن این نقل قول رو می خونن مخالفی که دیگه این بحث نه صلاحیت عقلی داره برای ادامه دادن و نه من وقتم رو میزارم برای بحث با شما . وقت کسایی هم که میان توی این انجمن رو نگیریم بهتره . ولی اگه تا اینجاش موافقی عزیزم ، من یه برنامه رو پیدا کردم که به نظرم جالب بوده و گذاشتم . اگه توی جایی هم پیدا کردی که گفتم برنامه مال منه ، این انجمن مدیر داره و طبق ضوابط و سلیقه ایشون هر پیامی بدن انجام می دم . اگرم نه که من جای شما بودم سکوت می کردم . به نظرم شما هم در ازای این همه زحمتی که همه می کشن وظیفه اخلاقی و عقلیته که بزاری و حالا اگه شما نمیزاری به خودت مربوطه . پس خواهشم ازت اینه که اگه تشکر نمی کنی و تو هم چند تا برنامه به اونهایی که صدها برنامه برای منو تو گذاشتن لا اقل نمیزاری ، نامربوط حرف نزن و به کار خودت برس . بازم هرچی مدیر انجمن بگه روی چشمم
            مسئله بعدی هم اینه که ایشون راست می گن من منبع رو باید ذکر کنم . منبع این برنامه ها کسیه که این برنامه های جالب رو ساخته و من متاسفانه نمیشناسمش ولی دستش درد نکنه . نه سایتی که این اطلاعات رو جمع آوری کرده . به هر حال اگه اینطوری هم بود من باید همه برنامه هارو میگذاشتم که دیدین اینطوری نیست چون توی اون سایتی که می گین برنامه های دیگه ای هم من مشاهده کردم . در هر صورت به نظر من بقالی که توی مغازش چیپس و برنج و ماست داره فقط اونهارو عرضه می کنه . ولی اگه ادعای درست کردن همه اونها و ... رو داره باید بهش مدال افتخار بدیم فدات شم

نظر

صبر کنید ..
            X