اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک کرک برنامه های adob در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک کرک برنامه های adob در مک

سلام دوستان لطفا کمکم کنید برنامه adobe cs5 master coolection نصب کردم ولی مشکل دارم کرک بلد نیستم کنم برنامرو..... برنامه ها ۳۰ روزه شد.
    ویرایش توسط Applebazi : https://i-phone.ir/forums/member/79558-applebazi در ساعت 04-05-2012, 08:28 PM

خودم تست نکردم ولی:
    یه برنامه ی فری از مک اپ استور داون کن بعد برو به فولدر برنامه ها و روی اون برنامه که از استور داون کر دی کلیک کن بعد روی گزینه ی Show Package Contents کلیک کن بعد فایلای CodeSignatureو MASReceiptو CodeResources کپی کن بعد برو رو اون برنامه ایی که میخوای کرک کنی Show Package Contents کن بعد فایلای با نام بالا رو *اک کن به جاش اونایی رو که کپی کردی پیست کن! تمام
    اینو جاهای زیادی دیدم امیدوارم به دردت بخوره
    .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      خودم تست نکردم ولی:
      یه برنامه ی فری از مک اپ استور داون کن بعد برو به فولدر برنامه ها و روی اون برنامه که از استور داون کر دی کلیک کن بعد روی گزینه ی show package contents کلیک کن بعد فایلای codesignatureو masreceiptو coderesources کپی کن بعد برو رو اون برنامه ایی که میخوای کرک کنی show package contents کن بعد فایلای با نام بالا رو *اک کن به جاش اونایی رو که کپی کردی پیست کن! تمام
      اینو جاهای زیادی دیدم امیدوارم به دردت بخوره
      خودتون این روشو تست کردید؟

جواب میده؟

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
      X