اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف شدن بوت کمپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف شدن بوت کمپ

سلام دوستان
    من وقتی اولین بار میخواستم ویندوز بریزم یه فضای 50 گیگا بایتی رو از 320 کل هارد جدا کردم و ویندوز رو روش نصبیدم(با ابزار bootcamp assiastant
    بعد از مدتی تو مک اون قسمت باقیمانده رو پارتیشن بندی کردم
    وقتی ریستارت کردم به طور اتوماتیک میرفت یه یه صفحه سیاه و می نوشت هیچ دیوایسی واسه بوت نیست
    بوت کمپم پریده
    البته با گرفتن alt میتونم فقط مک رو انتخاب کنم اگرچه پارتیشن بوت کمپ کاملا سالمه
    خواستم از طریق bootcamp assistant دوباره ویندوز رو بریزم خطا میده که پارتیشن یک پارچه نیست
    میخوام بدونم مثل پی سی های معمولی اگه با دیسکت ویندوز بوت کنم و نصبش کنم مک رو نمیپرونه؟
    اگه راه دیگه ای دارین ممنون میشم کمکم کنین

توی Disk Utility هم Verify Disk Permissions را بزن. هم Repair Disk Permissions را.

اگه هم میخوای دوباره برشگردونی به کل هاردت مقدرا جدا شده را حذف کنی ، برو کل هارد را انخاب کن توی Disk Utility وبه قسمت Partition برو و اونجا Drive BootCamp را روش کلیک کن و - را بزن.
    و مستطیل سفید رنگی که نشان دهنده مقدار هارد است را گوشه پایین سمت راست (بصورت ۳ خط هاشور ) را بکش تا پایین. بعد هم Apply را بزن.
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 26-06-2011, 07:22 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نه من پارتیشن بندی کردم نمیخوام اطلاعاتم بره
      با اون روش شما گفتی متاسفانه درست نشد
      وقتی میاد بالا میگه no bootable device
      ینی بوت کمپ از کار افتاده
      حالا من مثل حالت نصب وین تو یه پی سی معمولی از رو دیسک ویندوز بوت کنم نصب کنم میتونم به روی مک هم دوباره برگردم؟(نزنه مک رو ناکار کنه)
      ینی بوت کمپ کار میکنه؟

نظر

در مک روش کار بدین صورت است که شما فقط می توانید ۱ درایو جدا از درایو اصلی مک داشته باشید که اون معمولا بوت کمپ است و چون یک درایو دیگر ایجاد کردید بوت کمپ رو از کار انداختید

الان دقیقا شما می خواهید چکار کنید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تا صفحه لود اومد دكمه option را نكه دار وقتي بارتيشن مك ظاهر شد دكمه shift را بزن تا فلش تبديل به فلش كرد بشه ، با موس روش كليك كن ، ببين درست ميشه؟
          منم مشكل شما را داشتم ، اومدم اينجا ببرسم. اما جون اول خودم كلي بهش ور ميرم قبلش خودم بصورت تجربي حدسي هم اون كار بالا را كردم هم اين كار را . و جالب هم اينكه درست شد و boot ويندوز از بين رفت . اخه يك برنامه مخصوص ويندوز بود لنكش بودم. كارم كه تموم شد رفتم و bootcamp را فرمت كردم . در صورتي كه بايد با همون bootcamp ويندوز را unistall ميكردم. بعد موقع بوت شدت هميين اررور شما را مي داد . منم كلي و رفتم تا اينكه اين ٢ كاري كه كفتم را انجام دادم و درست شد. حالا شما همين ٢ كاري كه كفتم را يك بار ديكه انجام بدين. البته من فكر ميكنم شما جون فرمت نميكنين و اطلاعاتتون را لازم داريد كاري كه كفتم كار نميده. شما داخل bootcamp بشيد ببينيد كزينه unistallبراتون مياد؟

نظر

نه من برنامه های کاریم تو وینه الان
            الان هم رو مک هستم وین رو الان احتیاج دارم
            بوت کمپ داخل مک الان که پارتیشن ها رو حدف کردم میره واسه نصب
            خب اونطوری پارتیشن بوت کمپ فرمت میشه

نظر

مشکلم اینه که توانایی انتخاب وین رو با نگه داشتن alt ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                نه من برنامه های کاریم تو وینه الان
                الان هم رو مک هستم وین رو الان احتیاج دارم
                بوت کمپ داخل مک الان که پارتیشن ها رو حدف کردم میره واسه نصب
                خب اونطوری پارتیشن بوت کمپ فرمت میشه
                شما فایلهایی را که میخوای از توی BootCamp بردار و فرمت کن. بهترین و امن ترین راهیه که به نظر میرسه.

نظر

ممنون
                  ولی بوت کمپ تو مک تنظیمات بوت رو نداره؟
                  مک مثل وین نرم افزار تنظیمات بوت از داخل سیستم عامل نداره؟

نظر

توی نت مت گشتم بعد همین Verify و Repair را زدم یا توی بوت بعد از گرفتن دکمه option دکنه shift را گرفتم و درست شد.
                    نمیدونم کدومش باعث درست شدن شد. اما برای من که درست شد

نظر

ممنون دوست عزیز خودم مشکلش رو حل کردم
                      خیلی ساده دی وی دی ویندوز رو گذاشتم بوت کردم startup repair کردم
                      تموم

نظر

صبر کنید ..
                      X