اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید لپ تاپ

باسلام
    من می خواهم مک بوک بخرم کدوم مدل رو پیشنهاد می د هید ممنون می شوم در ارسال سریع پاسخ

دوست من شما اول باید بگید که برای چه کاری میخواهید و چند اینچی باشه و چقدر میخواهید هزینه کنید تا دوستان دیگه بتونن راهنماییتون کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
      دوست من شما اول باید بگید که برای چه کاری میخواهید و چند اینچی باشه و چقدر میخواهید هزینه کنید تا دوستان دیگه بتونن راهنماییتون کنن.
      تایید

نظر

نوشته اصلی توسط rena نمایش پست ها
        باسلام
        من می خواهم مک بوک بخرم کدوم مدل رو پیشنهاد می د هید ممنون می شوم در ارسال سریع پاسخ
        باید تو این بخش سوال میپرسیدید سؤالات قبل از خرید - انجمن تخصصی آیفون

به نظر مک بوک پرو ۷۲۳، 2011 ه ۱۳ اینچ بخر عالیه

نظر

اگر برای کاربر خانگی می خواهی مک بوک بگیر ولی اگر نه می خواهی کار حرفه ای کنی مک بوک پرو بگیر. حالا اینکه کدام مک بوک پرو بگیری؟ باید ببینی چه نیاز داری، اگر کار زیاد خاصی نمی خواهی باهاش بکنی 374 بگیر. اگر می خواهی همین مدل ولی سری جدیدش بگیری 700 بگیر

نظر

برای هر کاری که میخوای بگیری بهترین را بگیر. ببین چقدر میخوای هزینه کنی. یک چیزی بگیر که تا ۱-۲ سال دیگه به update کردن laptop و عوض کردنش احتیاج نداشته باشی.

اگه اهل بازی هستی باید screen بزرگتر و cpu و ram ,graphic card بالاتر باشه.
            اگه کارای گرافیکی میخوای بکنی همینطور (بسته به نرم افزار گرافیکی فرق داره 3d یا 2d )

باید ببینی چی نیاز داری. و گرنه معلمه بهترین را بخر که گرونترم هست.
            Apple - Why You’ll Love a Mac - Compare Mac notebook computers.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

با تشكر از همه دوستان واقعا باعث افتخار كه توي چنين انجمني عضو شدم كه چنين اعضا خوبي داره با استفاده از راهنمايي هاي شما عزيزان من مك نت بوك پرو ٧٠٠ خريدم
              ویرایش توسط rena : https://i-phone.ir/forums/member/53234-rena در ساعت 25-05-2011, 07:19 PM

نظر

صبر کنید ..
              X