اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید مک بوک پرو mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید مک بوک پرو mc700

با سلام خدمت دوستان محترم

بنده قصد خرید این مدل مک بوک را دارم و مسائلی در مورد آن شنیده ام از دوستانی که اطلاع دقیق دارند و با این سیستم عامل کار می کنند ، راهنمایی می خواهم :

1)در صورتی که من با استفاده از نرم افزار بوت کمپ ویندوز به صورت دوال بوت بر روی آن بریزم ، سرعت آن پایین می آید و یا مشکل خاصی به وجود می آید؟

2)اگر از این طریق ویندوز بریزم آیا مانند سیستم هایی غیر از اپل می توان از آن ویندوز به طور کامل استفاده کنم؟( کار با نرم افزارهای مختلف اعم از عمومی و مهندسی)

3) آیا برای اتصال این لپ تاپ ها به اینترنت adsl باید مودم مخصوص به خودش را خریداری کنم یا هر مودمی بر روی آن کار می کند؟ ومشکلی برای اتصال به ویدئو پروژکتور و یا انواع پرینتر دارد یا خیر؟ ( هم در ویندوز و هم در مکینتاش)

4) آیا نرم افزار های سیستم عامل مک در ایران به صورت کرک شده وجود دارد یا باید اوریجینال خریداری کنم؟

با عرض پوزش از اینکه سوالات زیاد هستش

ممنون می شم من را در این موارد راهنمایی کنید

من ویندوز ریختم مشکلی ندارم. تمام نرم افزارام رو ویندوز به خوبی کار میکنن. با
    مودم هم مشکلی نداره. اما برای وصل کردن به پروژکتور یه ۵۰-۶۰ تومنی باید پول تبدیل بدی. نرم افزارای مک تو بازار یکم سخت پیدا میشه اما رو اینترنت کرک شده پره. از همین انجمن میتونی خیلی چیزا پیدا کنی. در کل از خریدت پشیمون نمیشی

نظر

نوشته اصلی توسط gamersevil نمایش پست ها
      من ویندوز ریختم مشکلی ندارم. تمام نرم افزارام رو ویندوز به خوبی کار میکنن. با
      مودم هم مشکلی نداره. اما برای وصل کردن به پروژکتور یه ۵۰-۶۰ تومنی باید پول تبدیل بدی. نرم افزارای مک تو بازار یکم سخت پیدا میشه اما رو اینترنت کرک شده پره. از همین انجمن میتونی خیلی چیزا پیدا کنی. در کل از خریدت پشیمون نمیشی
      مرسی 2ست عزیز

نظر

ببین دوست عزیز اگر به اینترنت دسترسی دارید بهترین و باصرفه ترینه
        یک ابزار مولتی مدیای فوق العاده که به دنیای بیزنس پاگذاشته و اون رو در آینده فتح میکنه
        دیروز گوگل،امروز فیسبوک،فردا اپل

نظر

صبر کنید ..
        X