اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب سیستم عامل مک .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب سیستم عامل مک .

سلام
    دوستان من با آموزشی که شما داده بودید مک رو نصب کردم و از اون کلی استفاده کردم . و کلی ام حال کردم .

تا بعلت یه سری مشکل مجبور شدم هاردی که برای مک بود از دستگاه جدا کنم .

خوب تو این مدتی که این هارد به دستگاهم وصل نبود 3 کار انجام دادم یه رم 2 گیگ گذاشتم که مجموع شد 4 گیگ و گرافیک رو هم به 8600 تغییر دادم و مادربرد ام خراب شد بردم گارانتی.

حالا که وصل کردم هارد رو تو قسمت بوت مک ارور میده میگه سیستم نیاز به ریاستارت داره .
    ریاستارت که میکنیم بازم همون پیغام میاد .

گفتم شاید هاردویر عوض شده مشکل داره .

مجدد مک رو نصب کردم بدون هیچ ارور و مشکلی با این تفاوت که باز هم همون پیغام ریاستارت برای من اومد .

یکی از رم ها رو در آوردم یه بار دیگه نصب کردم . نشد باز

به هزار زحمت یه عکس از این ارور گرفتم .
    برای دیدن عکس کلیک کنید .

ترو بخدا یه کمک بکنید به من .

من مک میخوااام

لطفا اساتید منو راهنمایی کنند .

ممنون

راستی لازم به ذکره که بگم .

مادر بردم Asus P5W DH Deluxe

خوب براتون عکس از تنظیمات مادر برد هم گرفتم که راحت تر مشکل منو بفهمید

6 عدد عکس شد :

عکس شماره 1
    عکس شماره 2
    عکس شماره 3
    عکس شماره 4
    عکس شماره 5
    عکس شماره 6

بینید کامل راحت نصب میشه ها .

بعد از نصب و ری اسارت که باید مک او اس بیاد بالا اون ارور رو میده .

تنظیمات داخلش هم این جوری ست کردم .

((برای دیدن عکس اینجا ))

اینهم یه عکس از قطعاتم

با این تفاوت که این عکس رو قبل ار تعویض گرافیک گرفتم
    الان گرافیکم 8600 هست

عکس شماره 1
    عکس شماره 2

این هم مشخصات کامل :

2.2GHz Intel Core 2 Duo processor و 4GB of RAM و ASUS P5W DH Deluxe motherboard وGeForce 8600GT و 500GB hard drive + 80GB Hard drive که تو هارد 80 مک رو نصب کرده بودم تو 500 ویستا .

من یک مشکلی با ویندوز داشتم که خیلی ابتدایی هست ولی متاسفانه هرچی زور زدم نتونستم پیداش کنم

آقا کلا اطلاعات هاردویر رو توی ویستا کجا میشه پیدا کرد؟ من الان اصلا نمیدونم مدل گرافیک لپ تاپم چیه !!!!

اگر میشه یه کمکی بکنید ممنون میشم

من ویندوز ویستا دارم و خیلی ببخشید که اینجا مطرح کردم نمی خواستم تاپیک جدید بزنم

در هر صورت ممنون

البته من device manager رو می دونم کجاست ولی کارت گرافیکی که به من میگه توی display adapters که Mobile Intel 965 Express chipset family دارم

حالا من اصلا نمیدونم آیا جای درستی رفتم یا نه ؟ ایا این اسمی که گفتم اصلا ربطی به گرافیک داره یا نه؟

ممنون دوباره
    ویرایش توسط hamidrezaaghaja : https://i-phone.ir/forums/member/480-hamidrezaaghaja در ساعت 29-04-2009, 08:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezaaghaja نمایش پست ها
      من یک مشکلی با ویندوز داشتم که خیلی ابتدایی هست ولی متاسفانه هرچی زور زدم نتونستم پیداش کنم

آقا کلا اطلاعات هاردویر رو توی ویستا کجا میشه پیدا کرد؟ من الان اصلا نمیدونم مدل گرافیک لپ تاپم چیه !!!!

من ویندوز ویستا دارم و خیلی ببخشید که اینجا مطرح کردم نمی خواستم تاپیک جدید بزنم

در هر صورت ممنون
      روي mycomputer كليك راست كن و از منوهاي سمت چپ device manager را انتخاب كن
      ضمنا بفرماييد مدل نوت بوكتان چيه تا مشخصاتش رو بهتون بگم(نام كامل)

نظر

دوستان عزیز منم نصب کردم بدون مشکل ولی نمیتونم دوال بوت کنم با ویستا نرم افزار BCDeasy هم نصب کردم ولی هیچ تغییری نکرد .. لطفا یکی راهنمایی کنه.. ممنون میشم

نظر

بهترین حالتی که میشه دوا بوت کرد و مشکلی نداشت . برگردوندن تنظمات بایس به تنظیمات اولش هست .

من اون اولا که داشتم . همین کارو میکزدم و راحت هم ویستا داشتم هم مک .
          تا این که این مشکل برام پیش اومد .

نظر

مدل لپتاپم dell inspiron 1525 هستش

خیلی ممنون میشم بازم کمک کنید

نظر

ببخشید یه سوال
              روی لب تاپ HP Pavilion dv6000 میشه مک نصب کرد
              ویندوزشم ویستاست
              نظر

کسی از دوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟!
                ویرایش توسط mosisoft : https://i-phone.ir/forums/member/1209-mosisoft در ساعت 01-05-2009, 12:28 AM

نظر

دوست عزیز این ایراد معمولاٌ به کارت گرافیک بر می گرده شما موقع نصب تو قسمت customize چیزی واسه کارت گرافیک تیک می کنی؟ در ضمن اگه از خروجی DVI داری استفاده می کنی اونو بیخیال شو برو سراغ همون خروجی قدیمی

نظر

نه دوست من خروجی DVI استفاده نمیکنم .

درضمن
                    بله تیک میزن
                    الان یادم نیست چی بود ولی فکر کنم .
                    gforce_desktop ...

از اینا بود .

نظر

شما موقع نصب مک karnel رو در کاستومایز عوض کن
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط mosisoft نمایش پست ها
                        کسی از دوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟!
                        من هم همین مشکل رو داشتم می دونی چه طور درست شد.هنگام نصب مک که از ما می پرسه چه درایور هایی رو نصب کنم شما تیک همه را بزن تا تمامش رو نصب کنه

با این کار مشکل من حل شد در ضمن کارت گرافیک و Cpu شما هم مثل منه.

نظر

ببین من قبلا کامل نصب کرده بودم و استفاده هم کردمااا !!!

مطمئن هستید اگر هم رو تیک بزنم درست میشه !؟!

نظر

نوشته اصلی توسط hamidrezaaghaja نمایش پست ها

در هر صورت ممنون

البته من device manager رو می دونم کجاست ولی کارت گرافیکی که به من میگه توی display adapters که Mobile Intel 965 Express chipset family دارم

حالا من اصلا نمیدونم آیا جای درستی رفتم یا نه ؟ ایا این اسمی که گفتم اصلا ربطی به گرافیک داره یا نه؟

ممنون دوباره
                            سلام مدل گرافیک شما Intel Integrated Graphics Media Accelerator X3100 یا بصورت دیگه Intel GMA x3100 هست

نظر

آرام ورود ممنوع اپل قبل از نصب از چیه ؟ ؟؟

کسی نیست بگه باید چه کار کنم من همه کار کردم طبق آموزش اول بایوس تنظیم کردم گذاشتم روی achi بعد سیستم ریستارت کردم بعد که بوت شد همین اول تو قسمت آرام اپل علامت ورود ممنوع آمد.
                              با فرمان v- هم بوت کردم که عکس گذاشتم که تو چک کردن usb طبق عکس گیر می کنه.

cpu amd هست با این ورژن بوت کردم این آمد.

البته من با ورژن iATKOS_v7 هم بوت کردم بازم نشد. با ورژن SnowOSX_Universal_10.6 هم بوت کرم که اصلا همان اول کار نمیاد ور همه اش ریست می شود.

لطفا یک راهنمای کامل بکنید بگید باید چه کار کنم.

نظر

صبر کنید ..
                              X