اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با هارد اکسترنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با هارد اکسترنال

من یه هارد اکسترنال ۶۴۰ گیگ گرفتم و ۳ تا پارتیشن با disc utility ساختم یکی رو واسه تایم ماشین گذاشتم ۲ تای دیگه رو واسه اطلاعات خودم گذاشتم.ازتو ویندوز نمیتونم اطلاعاتمو بریزم توش ارور میده.میخواستم بدونم آیا فرمت ۲ تا پارتیشنم فرمت مک هست؟من که موقع ساختن پارتیشن فرمتشو تغییر ندادم؟حالا اگه تغییر کرده بخواهم فرمتشو تغییر بدم باید چه کار کنم؟

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
    من یه هارد اکسترنال ۶۴۰ گیگ گرفتم و ۳ تا پارتیشن با disc utility ساختم یکی رو واسه تایم ماشین گذاشتم ۲ تای دیگه رو واسه اطلاعات خودم گذاشتم.ازتو ویندوز نمیتونم اطلاعاتمو بریزم توش ارور میده.میخواستم بدونم آیا فرمت ۲ تا پارتیشنم فرمت مک هست؟من که موقع ساختن پارتیشن فرمتشو تغییر ندادم؟حالا اگه تغییر کرده بخواهم فرمتشو تغییر بدم باید چه کار کنم؟
    احتمالا پارتیشن هاتون MacJournal ان. میتونید برای ویندوز برنامه نصب کنید که بتونه بخونه و بنویسه اون هم.(http://www.mediafour.com/products/macdrive)
    ولی من همیشه ۲۰ گیگ پارتیشن Fat درست میکنم و کارای ویندوزیم را با اون انجام میدم و وقتی به مک وصل میکنم فایلهایی که لازم دارم را به اون یکی پارتیشن انتقال میدم.

نظر

ممنون از شما پس با این حساب نمیشه بدون نصب برنامه ای کاری کرد که رو هر دو هم بتونه بخونه هم بنویسه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
        ممنون از شما پس با این حساب نمیشه بدون نصب برنامه ای کاری کرد که رو هر دو هم بتونه بخونه هم بنویسه؟
        اگر میخوایی همیشه راحت باشی، اون پارتیشنهات را در ویندوز ntfs فرمت کن که مشکلات fat را نداشته باشه و بعد روی مکت هم اون برنامه ی تکمیلی را بریز که بتونی راحت با ntfs کار کنی.

نظر

صبر کنید ..
        X