اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کسی هست که مک رو کامل بهم یاد بده ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

کسایی تو این انجمن با مک مشکل پیدا میکنند و سوال میپرسند که دنبال یادگیری هستند
    و همش میخوان چیزای جدید یاد بگیرن ٫ من مطمینم که با این روحیه ای که شما داری به
    هیچ مشکلی بر نمیخوری

نظر

کار زیادی ندارد و میتونی cd آموزشی بگیری

نظر

دوست عزیز این چیزی که شما می گی امکان پذیر نیست اصلا که بیکار بشینی لقمه اماده بذارن تو دهنت.
        منم روزی ۶ یا ۷ ساعت دارم تو اینترنت می چرخم هر روز درباره مک یه چیزه جدید پیدا می کنم چجوری توقع دارین سریع همه چیو یاد بگیرین خیلی سریع.
        از همین سایت خودمون شروع کنین واسه اموزش ایشالا که کم کم حوصلشو هم پیدا می کنین.

نظر

استفاده ی معمولی و روزانه که کاری نداره ولی مساله ی اصلی حد اکثر استفاده از سیستم عامل است که متاسفانه تا حدودی امکان پذیر نیست

نظر

کیف و حال محصولات اپل به اینه که خودتون چیزاشو کشف کنید حتی اگه این چیزی که شما میگین عملی باشه دیگه چه انگیزه ای برای کار کردن باهاش دارید.
            اگه اینطوریه پس ویندوز بیشتر بدرد شما می خوره

نظر

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
              دوست عزیز نظر من این هست که نخر مک!
              به دلیل اینکه دنبال هیجان و تجربه نیستی.
              باید بگم که من یه وایو سری مهندسی خریده بودم و خیلی حال می کردم . کم کم با سرعت کم ویندوز و ویروسی شدن و ارورهای مکرر برای نصب و بعد از چندین ماه هم که ویندوزش هی آپدیت می خواست و ... که دیگه حالم از ویندوز به هم خورد . برادرم گفت که اپل عمر باطریش زیاده ، زیر کیبوردش نور داره ، دی وی دی رام بیرون نمی آد و ... که من از ظاهرش خوشم اومد و خریدم .
              الان حدود ۲ ماهه که مک دارم و اینقدر راضی ام که حد نداره . سیستم عامل سبک ، برنامه ها fun و زیبا و بسیار کاربردی ، عدم ویروس و پیش بینی کوچکترین ظراففت ها باعث علاقه من میشه . من که میگم ویندوز مارو آره ، ... تو ویندوز . یادگیری که اصلا سخت نیست یه کم ور بری تهشو در میاری توی همین سایتم اینقدر استاد هست که سوالی داشتی میایو میپرسی . ولی تو خود ویندوز اگه مشکل داشتی باید سماق و چیزای دیگه بمکی . ولی کلا با روحیه شما mp3 player سازگارتره عزیزم

نظر

صبر کنید ..
              X