اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کند شدن مک بعد از آپدیت به 10.6.6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا نکن آپدیت نکن !
    مثل پسر خوب بیا ۱۰.۶.۵ منتظر باش.
    ما که رفتیم ۱۰.۶.۶ پدرمون در اومد حالا برگشتیم رو ۱۰.۵.۵ از نظر سرعت خدا رو شکر خوب شده اما آیتونز دیوونه شده ! هر وقت میخوام آیفون یا آیپدم رو باهاش سینک کنم باید دوباره نصبش کنم ! آی فوتو هم رسما به خدا پیوست ! یه علامتی شبیه به علامت ورود ممنوع روش اونده و آیکون سفید شده و کلا دیگه اجرا نمیشه ! هر چی رو فایل ست آپ نسخه ۱۱ هم کیلیک میکنم ارور میده و باز نصب نمیشه !!!

اگه دستگاهتون رو دوست دارید کلاهتون هم افتاد نیاید رو ۱۰.۶.۶ !!!!

نظر

من اولش هنگ میکرد و داغون شده بود همه چی! کلا پاک کردم و باز نصب کردم و بعد اپدیت کردم و الان همه چی عالیه!

نظر

برای من خوبه ولی از ورژن قبلی بیشتر هنگ میکونه و مجبورم دستی خاموش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
          دیگه بالا تر از سیاهی رنگی نیست ! فوقش یا بدتر میشه یا بهتر .. بد شد دوباره ریستور میکنم .
          بشینی پای سیستمم میفهمی
          اقا چی شد اپدیت کردی به ۱۰.۶.۷ ؟

نظر

با اپدیت ۱۰.۶.۷ همه چیز درست شد....

نظر

من رو ۱۰.۶.۶ عالی بود مک بوکم ولی وقتی به ۱۰.۶.۷ آپدیت کردم خیلی کند شده بعضی برنامه هام که اصلا باز نمی شن.
              می خوام برگردم به ۱۰.۶.۱ با سی دی ی مک بوکم دوباره آپدیت کنم.
              دردسری داریما

نظر

مال منم تو 10.6.6 شدیدا کند بود. بعد از آپدیت به 10.6.7 درست شد
                ویرایش توسط alireza366 : https://i-phone.ir/forums/member/49302-alireza366 در ساعت 26-03-2011, 04:14 PM

نظر

من دوباره آپدیت کردم بعضی چیزام درست شده ولی هنوز دو تا از برنامه های مهمم باز نمیشه (aperture & iPhoto)

نظر

من هنوز رو ۱۰.۶.۶ هستم ... نتونستم ۱۰.۶.۷ رو دانلود کنم ... اینترنت خوب پیدا نمی کنم ... ماله من به شدت کند شد و خیلی هم داغ می کرد .. late 2008 ... برا کارام مجبور شدم رم مک رو به ۴ ارتقا بدم ... خیلی بهتر شد ولی مثل قدیم نیست و اینکه هنوزم داغ میکنه دما بین ۶۰ تا ۷۰ هست همیشه بیشترم بین ۶۵ تا ۷۰ ... این ۱۰.۶.۷ این مشکلا رو برطرف می کنه؟

نظر

• من که دارم برمیگردم به lion خیلی بهتر بود برای من تازه نسخه ی ۲ هم که امد.

نظر

صبر کنید ..
                      X