اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل freeze در مک بوک پروهای 2010 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل freeze در مک بوک پروهای 2010 ؟

از دوستانی که مک بوک پروی 15 اینچ یا 17 اینچ سری 2010 دارند سوال دارم. توی فروم های خارجی از جمله فروم خود اپل و macrumors و غیره یکی از تاپیک هایی که خیلی قابل توجه ه مشکل فریز توی مک بوک های سری 2010 ه.

نمونه اش اینجا: Apple - Support - Discussions - MacBook Pro (2010) Freeze ...

این فریزها این طور که به نظر میاد به صورت رندوم و به مقدار زیاد اتفاق میفته و ارتباطی هم نداره به اینکه در حال چه کاری باشید، سنگین یا معمولی. بعضی ها مشکل رو به دلیل اختلال توی سیستم graphic switching مک بوک پرو ها میدونند و میگن به همین دلیله که فقط توی سری 15 اینچ به بالا اتفاق میفته.

حالا از دوستانی که این تاپیک رو میخونند و پروی 15 یا 17 دارند تقاضا دارم که بگن آیا با این مشکل فریز شدن های پی در پی روبرو هستند یا خیر و آیا راه حلی براش پیدا کردند؟
    ممنون میشم با ذکر مدل مک بوکتون پاسخ بدید. در ضمن میدونم که این مشکل قاعدتا نباید خیلی فراگیر باشه اما میخوام بدونم در چه حد جدیه.

نوشته اصلی توسط hemodd نمایش پست ها
    از دوستانی که مک بوک پروی 15 اینچ یا 17 اینچ سری 2010 دارند سوال دارم. توی فروم های خارجی از جمله فروم خود اپل و macrumors و غیره یکی از تاپیک هایی که خیلی قابل توجه ه مشکل فریز توی مک بوک های سری 2010 ه.

نمونه اش اینجا: apple - support - discussions - macbook pro (2010) freeze ...

این فریزها این طور که به نظر میاد به صورت رندوم و به مقدار زیاد اتفاق میفته و ارتباطی هم نداره به اینکه در حال چه کاری باشید، سنگین یا معمولی. بعضی ها مشکل رو به دلیل اختلال توی سیستم graphic switching مک بوک پرو ها میدونند و میگن به همین دلیله که فقط توی سری 15 اینچ به بالا اتفاق میفته.

حالا از دوستانی که این تاپیک رو میخونند و پروی 15 یا 17 دارند تقاضا دارم که بگن آیا با این مشکل فریز شدن های پی در پی روبرو هستند یا خیر و آیا راه حلی براش پیدا کردند؟
    ممنون میشم با ذکر مدل مک بوکتون پاسخ بدید. در ضمن میدونم که این مشکل قاعدتا نباید خیلی فراگیر باشه اما میخوام بدونم در چه حد جدیه.
    نه اصلا! مك بوك پروي 15

نظر

توی مک بوک پروهای ۱۳ اینچ که اصلا چنین چیزی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
        توی مک بوک پروهای ۱۳ اینچ که اصلا چنین چیزی نیست.
        بله رضاجان، فقط توی 15 و 17 ها دیده شده، همونطور که گفتم به همین دلیل خیلی ها میگن به خاطر graphic switching ه.

نظر

نه منم مشكلي ندارم ١٥"

نظر

من هم اين مشكل رو ندارم، 15 اينچ

نظر

مشکل freeze در مک بوک پروهای 2010 ؟

منم این مشکل رو ندارم
              Mc373

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ولی من این مشکل دارم..کاملا هم اتفاقی این مشکل,ربطی هم به این نداره که استفاده سنگین از مک بوک بکنم.البته توی Windows

MC372
                "15
                cori5
                ویرایش توسط poorya : https://i-phone.ir/forums/member/1809-poorya در ساعت 03-12-2010, 02:59 PM

نظر

نوشته اصلی توسط poorya نمایش پست ها
                  ولی من این مشکل دارم..کاملا هم اتفاقی این مشکل,ربطی هم به این نداره که استفاده سنگین از مک بوک بکنم.البته توی windows

mc372
                  "15
                  cori5
                  ممنون از پاسختون، یعنی تا به حال توی مک اتفاق نیفتاده؟ تست سخت افزاری یا تست های دیگه انجام دادین که متوجه بشید مشکل از کجاست؟ و یک سوال دیگه، تعداد دفعاتی که اتفاق میفته چقدره؟

نظر

خواهش می کنم. توی مک این مشکل نداشتم.بله تست کردم ولی مشکل سخت افزاری نداشتم.نمی شه دقیقا گفت,ممکن یک هفته اصلا این اتفاق پیش نیاد,یا این که دو سه بار توی هفته اینجوری بشه.

نظر

منم مشكلي ندارم مدل 372

نظر

منم این مشکل رو ندارم
                        mc373

نظر

مال هیچ کدوم از دوستامم این مشکل رو نداره

نظر

پس احتمالا مشکل از ویندوز من...اخه شنیدم 64 بیت 7 مشکل داره.. :d

نظر

صبر کنید ..
                            X