اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد مک بوک 2010 و 2011

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    320 رو اگر درست بگم فکر کنم 130 تومن بود 500 رو هم فکر کنم 180 یه دستگاه هم داشت هارد قبلیت رو داخلش میتونستی بزاری به عنوان هارد اکسترنال ازش استفاده کنی
    7200rpm

نظر

نوشته اصلی توسط mollaxi نمایش پست ها
      با تشکر از دوستی که این تاپیک رو ایجاد کرد :

دوستان چند سوال دارم :

1- بهترین و گران قیمت ترین مک پرو بازار مربوط به کدوم مدله و چند اینچ ؟ مدل 15 اینچ (mc373ll/a ) یا مدل 17 اینچ mc024ll/a ؟؟ شما کدوم یکی رو ترجیح میدین از لحاظ قدرت و کارایی و بهترین بودن در بین بقیه مدلهاش ؟

2- با این 2 مدل یا اونی که بهتره میشه هر کاری رو انجام داد ؟ بازیها و نرم افزارهایی که به سخت افزار قوی احتیاج دارن راحت و بدون درد سر اجرا میشه ؟ جلوی هیچ چیزی کم نمیاره برای نرم افزار و بازیها و اجراشون به راحتی برای چند سال آینده یا نظر دیگری دارین ؟

3- اگه جلوی چیزی کم نمیاره و خبر این شایعه یا درست باشه که ساخت دوباره macbook pro در نیمه سال 2011 ،چرا میخوان دوباره بازسازیش کنن ؟ فقط واسه اسکلت و قاب و شکل ظاهریش یا احتمالا تفاوت چشمگیری از لحاظ قطعات و غیره در اوایل سال 2011 در مک بوک پرو شاهد خواهیم بود ؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین دوستان گرامی ...

پس کسی از بهترین و گران قیمت ترین مک بوک پرو زیر خبر نداره و نمیتونه به سوالهای بالا پاسخ بده ؟:d!

نظر

من الان زنگ زدم نقش گفت 1490 با 3 سال گارانتی و 1390 بدون کارانتی . به نظرتون مشکوک نمیزد؟ خود اپل میده 1200$ که میشه 1و250 تومن. یعنی همش 90 تومن سود ؟:d

آپدیت: iran apple بدون گارانتی 1450 میگفت
        ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 20-12-2010, 12:58 PM

نظر

صبر کنید ..
        X