اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده بیش از حد اینترنت در مک با عنوان SoftwareUpdate

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده بیش از حد اینترنت در مک با عنوان SoftwareUpdate

با سلام
    چند وقیتیه که پهنای باند اینترنتم روی مک بوکم همیشه اشغاله در حالی که از هیج برنامه ای استفاده نمیکنم.بارها امتحان کردم با اینکه هیچ برنامه ای باز نیست و قسمت Software Update هم بسته است اما باز هم کل پهنای باندم که ۵۱۲کیلو بینت هست مشغول میشه.جالبه که تمومی هم نداره.به عکس توجه کنید.با برنامه istatmenu برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنن مشخصه.فقط software Updateمشغوله در حالی که هیج برنامه ای باز نیست.
    OSX Mavericks Beta2

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
    با سلام
    چند وقیتیه که پهنای باند اینترنتم روی مک بوکم همیشه اشغاله در حالی که از هیج برنامه ای استفاده نمیکنم.بارها امتحان کردم با اینکه هیچ برنامه ای باز نیست و قسمت Software Update هم بسته است اما باز هم کل پهنای باندم که ۵۱۲کیلو بینت هست مشغول میشه.جالبه که تمومی هم نداره.به عکس توجه کنید.با برنامه istatmenu برنامه هایی که از اینترنت استفاده میکنن مشخصه.فقط software Updateمشغوله در حالی که هیج برنامه ای باز نیست.
    OSX Mavericks Beta2
    سلام
    با توجه به اینکه پلتفرمهای بتا مرجع خوبی برای پیگیری خطاها نیستند، اما در ماوریکس در prefrences بخش Appstore تنظیمات مربوط به اتوماتیک آپدیت رو غیر فعال کنید و باز مجدد تست کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      سلام
      با توجه به اینکه پلتفرمهای بتا مرجع خوبی برای پیگیری خطاها نیستند، اما در ماوریکس در prefrences بخش Appstore تنظیمات مربوط به اتوماتیک آپدیت رو غیر فعال کنید و باز مجدد تست کنید.
      ممنون از پاسختون
      تست میکنم خبرش رو همین جا اعلام میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        با سلام
        OSX Mavericks Beta2

توی lion توی منوی  < Preferences > Software Update گزینه Check For Update را تیکشو بردارید! توی بقیه مک ها رو نمیدونم این گزینه هست یا نه!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
        X