اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بالا نمیامدن مکینتاش ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

http://www.i-phone.ir/forums/thread71567.html

نظر

خوب دادا من ورژن 1.8.3 با حجم 4.41گیگ دارم اونم به صورت dmg هست ایا انی به درد بخور هست یا نه

نظر

منظورتون ۱۰.۸.۳ هست دیگه؟
        بله،از همون هم میتونید usb بوتیبل بسازید.

نظر

در ضمن دادا کلین انیستال انگار طول میکشه ههارد رو فورمت کنم میشه یا نه اه خیلی حالم خوب نیس ضد حال خوردم اساسی

نظر

فرمت کنید،میخاهید چی کارش کنید بعد؟؟
            نه خیلی نه!یه نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه

نظر

راست میگی من چه ادمی هستم دیگه اصلا حواسم سر جاش نیس اقایی کردی یادم انداختی دمت گرم بابا خیلی باحالیی ولی چه جوری از فال dmg توی ویندوز ازش فایل بکشم بیرون یا اکسترکت کنم اخه ویندوز نمیزاره dgm v رو باز کنیم چه جوری میشه درستش کرد دادا

نظر

دوستان این فالی که برای clean install هست از کجا بگیرم یشه یک برام اپلود کنه اخه من مکینتاشم از کار افتاده نمیتونم توی ویندوز فایل dmg رو اکسترکت کنم

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
                  دوستان این فالی که برای clean install هست از کجا بگیرم یشه یک برام اپلود کنه اخه من مکینتاشم از کار افتاده نمیتونم توی ویندوز فایل dmg رو اکسترکت کنم
                  همین فایل دی ام جی درسته اونو روی یک دی وی دی با الکل ۱۲۰ رایت کنین

نظر

روی دی وی دی هست لازم به رایت نیس ولی موقع که دکمه option رو میزنم دی وی دی رو نمیشناسه یعنی باید بوتیبل براش نصب کننم که فایل بوتیبل رو ندارم میتونی برام اپلود کنی دادا دیوونه شدم خدایی

نظر

صبر کنید ..
                    X