اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایندکس شدن مکرر هارد توسط Spotlight

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایندکس شدن مکرر هارد توسط Spotlight

سلام دوستان، چند وقتیه که spotlight هاردمو روزی چندبار ایندکس می کنه که قاعدتا سرعت مکم موقع این کار کم میشه و رو اعصابمه، همزمان با این کار هارد هم صدای خر خر (تقریبا آرومی) میده. البته این صدا قبلا هم بود ولی خیلی زود تموم میشد و معمولا هم موقعی بود که تو windows کار میکردم ولی حالا تو mac هم میشنوم. این مشکل تقریبا از موقعی شروع شد که حجم بالایی فایلو (حدود ۲۰۰ GB) از هارد PC به مک کپی کردم، بعد اونم با نرم افزار clean my mac کار کردم و یکی دوبار هم هاردمو با نرم افزار alfred کلا ایندکس کردم ولی مشکل حل نشد، اگه راهی میدونین لطفا راهنمایی کنید... !!

دوست عزیز هارد مکبوک من فلش هست اما به احتمال زیاد این مشکل سخت افزاریه!!!
    تا حالا مکبوکتون ضربه نخورده؟؟؟

نظر

تا جایی که به خاطر دارم نه،تقریبا خوب ازش نگهداری میکنم. شاید یکی دوبار تکان نسبتا شدید خورده باشه...اونم از توی کیف!!؟

نظر

اگه روشن کامل بوده و تکلن خورده،هاردتون بد سکتور شده!(اگه رو اسلیپ بود،مشکلی نداشت!)
        یا آهنربا رو مکت نگزاشتی!؟
        شما مک رو یه شب تا صبح روشن بزارید،خودش تو این مدت چند بار ایندکست میکنه !

نظر

اگر مشکل شما ایندکس کردن نمیشه متاسفانه راهی نیست که بتوان جلوی این پروسه رو گرفت٬ چوم این یک پروسه عادی برای یک موتور جستجو هست٬ Spotlight با بروز نگه داشتن خود٬ کاری می کنه که برای هر جستجو در کمتر از چند ثانیه جواب مناسبی داشته باشه. اما به علت اینکه کار Spotlight زمان زیادی طول نمی کشه بنابراین صبر بهترین راه حل است.
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ایندکس شدن مکرر هارد توسط Spotlight

نوشته اصلی توسط hsnmapar نمایش پست ها
            سلام دوستان، چند وقتیه که spotlight هاردمو روزی چندبار ایندکس می کنه که قاعدتا سرعت مکم موقع این کار کم میشه و رو اعصابمه، همزمان با این کار هارد هم صدای خر خر (تقریبا آرومی) میده. البته این صدا قبلا هم بود ولی خیلی زود تموم میشد و معمولا هم موقعی بود که تو windows کار میکردم ولی حالا تو mac هم میشنوم. این مشکل تقریبا از موقعی شروع شد که حجم بالایی فایلو (حدود ۲۰۰ GB) از هارد PC به مک کپی کردم، بعد اونم با نرم افزار clean my mac کار کردم و یکی دوبار هم هاردمو با نرم افزار alfred کلا ایندکس کردم ولی مشکل حل نشد، اگه راهی میدونین لطفا راهنمایی کنید... !!
            يكبار در بخش spotlight و تب مربوط search resault ، توي ليست تيك مربوط به folders رو بردار ، ريستارت كن ، تست بگير ببين همونطوري هست يا نه !

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              اگه روشن کامل بوده و تکلن خورده،هاردتون بد سکتور شده!(اگه رو اسلیپ بود،مشکلی نداشت!)
              یا آهنربا رو مکت نگزاشتی!؟
              شما مک رو یه شب تا صبح روشن بزارید،خودش تو این مدت چند بار ایندکست میکنه !
              بله،تو حالت اسلیپ بوده، حالا اگه بد سکتور شده باشه میشه درستش کرد؟ میشه با Apple Hardware Test فهمید که بدسکتور شده یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
              X