اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن pages در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

لینک تورنت واسه کسانی که تورنت دوست دارن:
    iWork '09 Retail (download torrent) - TPB

من خودم اینو گرفتم خیلی خوبه نیاز به سریال هم نداره
    در ضمن seeder های زیادی هم داره که کار دانلود رو راحتتر می کنه
    ویرایش توسط zenon : https://i-phone.ir/forums/member/102-zenon در ساعت 19-06-2010, 03:42 AM

نظر

یه سوال دیگه چه جوری میشه سریال رو وارد برنامه کرد من trail این برنامه رو دارم سریال هم دارم کجاش باید سریال رو وارد کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط edris_3gs نمایش پست ها
        یه سوال دیگه چه جوری میشه سریال رو وارد برنامه کرد من trail این برنامه رو دارم سریال هم دارم کجاش باید سریال رو وارد کنم ؟
        وقتی* برنامه رو باز میکنی*، یه صفحه میاد که میگه یا ۳۰ روز Trial استفاده کن یا الان بخر. یه اسکرین شات از اون بذار بگم کجا سریال رو وارد کنی*

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir نمایش پست ها
          وقتی* برنامه رو باز میکنی*، یه صفحه میاد که میگه یا ۳۰ روز Trial استفاده کن یا الان بخر. یه اسکرین شات از اون بذار بگم کجا سریال رو وارد کنی*
          من iwork رو که نصب میکنم ۳ تا برنامه نصب میشه pages- numbers - keynote هر کدوم رو الان اجرا میکنم ازم سریال نمیخواد برنامه اجرا میشه یعنی کرک شدس ؟

پس چرا تو پکیجش سریال گذاشته ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezan101
            به خاطر اینکه نسخه retail سریال نمی خواد. حالا سریال نمی خواد ناراحتی
            آخه برنامه pages از کار افتاده بود گفتم شاید به خاطر ندادن سریالی هستش که تو پکیجش بود

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir
              یعنی* نمیگه که این ورژن، تریاله؟
              نه نمیگه گفتم شاید مثل برنامه های ویندوز قسمت registeration داشته باشی بری سریال رو وارد کنی

نظر

آهان...احتمالا سریالی که قبلا وارد کرده بودی کارشو کرده. یعنی* اگه یک بار دیگه هم Unistall کنی* دوباره نصب کنی*، سریال ازت نمیخواد. چون واسه کامپیوتر تو ثبت شده این سریال.

نظر

صبر کنید ..
                X