اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب ویندوز در مک برای سیستم عامل جدید لیون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب ویندوز در مک برای سیستم عامل جدید لیون

با سلام خدمت دوستان
    من حدود چند ماهی هست که مک بوک پرو خریدم و زیاد وارد نیستم اگه هم سوالام تکراری ببخشید.
    من تا قبل اینکه به لیون آپ دیت کنم از ویندوز مجازی vmware استفاده می کردم خوب کار می کرد بعد از اینکه به لیون آپذیت کردم ظاهرا این برنامه با لیون سازگار نیست شایدم من بلد نیستم؟خلاصه برنامه پارالل هم از تاپیک ها خوندم ظاهرا کرک هاش هنوز درست نیست.یه چیزیم که وقتی که می خوندم پی بردم اینکه ویندوز مجازی با نصف رم و سی پی یو را کار می کنه که قابل تغییر هم هست.
    اگه یه نفر بخواد یکم با برنامه های سنگین کار کنه زیاد فکر کنم خوب نباشه.
    سوالات من
    1-ویندوز مجازی خوبه یا اونی که با بوت کمپ هست؟
    2-کدوم راه با لیون سازگار تره و بوت کمپ خوب نصب میشه صدای ویندوز میاد یا نه؟
    3-حتما باید اگه از بوت کمپ استفاده کنیم یک پارتیشن داشته باشیم؟من 3 تا پارتیشن کردم.

دوستان سوالاتم زیاده و اگه ساده باشن به حسابه تازه کاریم بزارید.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

۱ ـ بوت کمپ چون همون طور که خودتون گفتید " ویندوز مجازی با نصف رم و سی پی یو را کار می کنه "
    ۲ ـ با بوت کمپ نصب کنید ( اموزش در سایت هست ) تمام درایور ها در دی وی دی خود مک موجوده
    ۳ ـ* بله فکر کنم ۱ دونه باید باشه

نظر

آقا من با بوت کمپ ویندوز زدم . درایو هاشم نصب کردم .اما وقتی خاموش می کتم ویندوز دیگه بالا نمیاد اما تو پارتیشن خودش همه چیز سر جاشه چیزی پاک نشده

نظر

دکمه Option را تا صدای CD-ROM را شنیدی نگه دار ! قبل از اینکه آرم  بیاد.

یا اگه میخوای همیشه ویندوز باید بالا! توی مک برو به منوی  > Prefrences > StarUp Disk از اونجا Windows را انتخاب کن.
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 16-08-2011, 11:56 PM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

هیچ راهی وجود نداره که با وجود ۲ پارتیشن در bootcamp ویندوز نصب کرد..!!؟
          ویرایش توسط smash : https://i-phone.ir/forums/member/66-smash در ساعت 17-08-2011, 10:35 PM

نظر

من یه بار با بوت کمپ ویندوز نصب کردم ولی خیلی تو ویندوز داغ میکرد و هر ۵ دقیقه ریستارت میشد به همین خاطر کلاً پاکش کردم و بیخیالش شدم.
            حالا میخوام بدونم با parrales هم این مشکل پیش میاد؟
            من mc723دارم و به نظر شما با نصف cpu و ram کم میاره یا نه؟
            کار سنگین هم نمیخوام بکنم ولی شاید تا چند وقت دیگه به یه سری برنامه های مهندسی که نسخه مک ندارن احتیاج پیدا کنم.
            لطفاً هرکی تجربه داره دریغ نکنه

نظر

Windows XP مثل مک داغ می کنه توی Parra . اما windows 7 اصلا نمیزاره فن آروم شه!
              " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
              TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط smash نمایش پست ها
                هیچ راهی وجود نداره که با وجود ۲ پارتیشن در bootcamp ویندوز نصب کرد..!!؟
                آیا راهی برای این کار وجود داره...!؟

نظر

عزیز همین کاروهم می کردم اما بالا نمیا مینویسه drive isn boot.please insert boot divise اگه اشتباه نکنم

نظر

مکبوک پرو*های جدیدی که lion روشونه هیچ سی*دی همراهشون نیست

نظر

سلام
                      من امروز وین 7 ریختم رو لپ تابم و دیگه رو ویندوز بالا میاد و کلید آپشن هم که میزنم روی صفحه سفید اول میمونه .
                      اگه میشه کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                      X