اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال براي تعويض سيستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال براي تعويض سيستم عامل

دوستان سلام . خسته نباشيد . من هنوز شير رو نصب نكردم . اما تايم ماشينم هر روز از سيستمم بكاپ مي گيره . مي خواستم ببينم مي تونم اول تمام هاردم و رستور كنم و شير و نصب كنم . بعد اطلاعاتم و نرم افزارهام و روي شير برگردونم ؟

شما clean install کن

نظر

نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
      دوستان سلام . خسته نباشيد . من هنوز شير رو نصب نكردم . اما تايم ماشينم هر روز از سيستمم بكاپ مي گيره . مي خواستم ببينم مي تونم اول تمام هاردم و رستور كنم و شير و نصب كنم . بعد اطلاعاتم و نرم افزارهام و روي شير برگردونم ؟
      از من میشنوی بصورت دستی از فایلهات BackUp بگیر.
      یکی از دوستان اینجا با Time Machine کار میکرده.
      وقتی رفته توی Lion دیگه Backup را برنمیگشته! چرا ؟
      چون Time Machine از خود سیستم عامل Snow Leopard هم Backup میگیره و هنگام Restoreچون سیستم عامل عوض شده Error میداده که نمیشه عملیات restore را انجام داد.
      چون میخواد Snow Leopard را برگردونه اما OS فعلی Lion هست.
      ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 04-08-2011, 02:43 PM
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من تو اسنو لئوپارد بک اپ گرفتم اومدم لایون برگشت تمامه اطلاعاتم.فقط باید اینو در نظر بگیری این کارو زمانه ریختن لایون باید انجام بدی وقتی لایون داری میریزی یه جا ازت سوال میکنه که میخوای از time machine استفاده کنی یا نه.من زمانی که در حال اینستال بودم از time machine استفاده کردم و تمام اطلاعاتم برگشت

نظر

بهترین راه اینه که روی همون snow leopard آپگرید کنید.

نظر

صبر کنید ..
          X