اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي براي دانلود ويديو هاي روي سايت اپل !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي براي دانلود ويديو هاي روي سايت اپل !

با سلام خدمت مديران محترم اين بخش.من ميخواهم اين ويديو هاي روي صفحه اصلي سايت اپل (تبليغاتي ها رو ميگم) رو دانلود كنم.سؤال من اينه كه به وسيله سافاري مك ميشه اين كار رو انجام داد يا بايد نرم افزار (مثلا يك دانلود منيجر) نصب كنم.در هر صورت ميشه توضيح كاملي بدهيد.در صورت نياز نرم افزار مربوطه رو هم معرفي بفرماييد ممنون ميشم.

مدیران محترم این بخش راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم!

نظر

شما میتونید بذارید ویدیو کاملا لود بشه و بعد روش Right Click کنید و Save As Source رو بزنید.

نظر

راه بهتری وجود نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
          راه بهتری وجود نداره؟
          تو انجمن هست دانلود كن

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
            با سلام خدمت مديران محترم اين بخش.من ميخواهم اين ويديو هاي روي صفحه اصلي سايت اپل (تبليغاتي ها رو ميگم) رو دانلود كنم.سؤال من اينه كه به وسيله سافاري مك ميشه اين كار رو انجام داد يا بايد نرم افزار (مثلا يك دانلود منيجر) نصب كنم.در هر صورت ميشه توضيح كاملي بدهيد.در صورت نياز نرم افزار مربوطه رو هم معرفي بفرماييد ممنون ميشم.
            حالا مک رو نمیدونم ولی توی ویندوز اگه پخش کننده ی خود اپل نصب باشه و اینترنت دانلود منجر هم داشته باشه روی ویدوی کلیک کنی پایین ارم دانلود منجر میاد واسه دانلود ویدیو میتونی با سرعت بالا و قابلیت رزیوم دانلود کنی.
            همه ویدیو های اپل توی انجمن یا یوتیوب نیست .من خودم تمام ویدیو های بیزنس ایپد و ایفون رو از سایت اپل همینجور دانلود کردم خیلی جالب بودن اگه علاقه داری اینم ادرس
            کاربرد ایپد در بیزنس:
            Apple - iPad in Business - Profiles
            کاربرد ایفون در بیزنس:
            Apple - iPhone in Business - Profiles
            اینم ویدیوهای تاثیر اپل بر تحصیلات:
            Apple - Education - Profiles
            اخری رو تازه دیدم سایت اپل خیلی ساده و باحاله ولی ماشاالله چاله چوله زیاد داره

نظر

صبر کنید ..
            X