اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در مورد مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در مورد مک بوک

سلام خدمت شما دوستان عزیز

قبل از اینی که حرفی* چیزی بزنم عرض کنم خدمتتون که واقعا عذر می*خوام از همتون.راستش من هیچ شناختی* از مک ندارم ولی* خیلی* دوس دارم که یدونه مک بوک پرو mc ۷۰۰ بگیرم! تا الانم فقط فقط از ویندوز استفاده کردم!

خواستم از شما بپرسم که مک بوک چطوریاس ؟ به نظر شما منی* که تا حالا کار نکردم بگیرم ؟ اگه بگیرم ویندوز ۷ به نظر شما نصب کنم یا همون مکینتاش ؟

و اینکه اگه ویندوز ۷ نصب کنم به راحتی* و مثل ویندوز ۷ که روی بقیه لپتاپ*ها هس جواب میده یا نه ؟

یه دنیااا ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید :x

شما میتونی به راحتی از windows 7 استفاده کنی.
    اینجارو یک نگاهی بنداز.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread46288.html
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط tanhatar2 نمایش پست ها
      سلام خدمت شما دوستان عزیز

قبل از اینی که حرفی* چیزی بزنم عرض کنم خدمتتون که واقعا عذر می*خوام از همتون.راستش من هیچ شناختی* از مک ندارم ولی* خیلی* دوس دارم که یدونه مک بوک پرو mc ۷۰۰ بگیرم! تا الانم فقط فقط از ویندوز استفاده کردم!

خواستم از شما بپرسم که مک بوک چطوریاس ؟ به نظر شما منی* که تا حالا کار نکردم بگیرم ؟ اگه بگیرم ویندوز ۷ به نظر شما نصب کنم یا همون مکینتاش ؟

و اینکه اگه ویندوز ۷ نصب کنم به راحتی* و مثل ویندوز ۷ که روی بقیه لپتاپ*ها هس جواب میده یا نه ؟

یه دنیااا ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید :x
      بايد يه نكته رو مد نظر قرار بدين كه شما لپ تاپ رو به صورت يك پكيج مي خرين و اون متناسب با سيستم عامل مورد نظر قطعا ساخته و جمع آوري مي شه...پس مك بوك متناسب با سيستم عامل mac osx هست.
      شما بايد نياز سنجي كنين و ببينين كه آيا تو حيطه فعاليت شما آيا همه نياز هاي شمارو خصوصا زماني كه با فارسي سرو كار دارين ساپورت مي كنه يا نه....
      در هر حال مك بوك از لحاظ سخت افزار و نرم افزار استفاده ازش خالي از لطف نيست....

نظر

صبر کنید ..
      X