اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آپدیت به lion با ارور در پارتیشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در آپدیت به lion با ارور در پارتیشن

 سلام من ورژن 10.6.8 دارم کاملا آماده برای ریختن lion ولی می خواهم آپدیت کنم که فایل هامو از دست ندم اون وقت با این ارور مواجه می شم :

میگه که حالت GUID پارتیشن رو نداری حالا من چجوری آپدیتش کنم ؟
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 12-08-2011, 10:57 AM

من پیشنهاد میکنم با time machine یه بک اپ کامل از سیستم بگیر بعد clean install کن یعنی اسنو کامل پاک کن و بعد lion بریز که بعدا دچار افت سرعت نشی.در ضمن هنگام ریختن لایون از time machine برای برگردون اطلاعاتت استفاده کن

نظر

هیچ کدوم این کار ها لازم نیست، شما بورو تو Disk Utility , و از اونجا روی هاردی که میخوی lion رو نضب کنی کلیک کن، سپس از بالای ضفحه Enable Journaling رو بزن، مشکلت رفع می شه و بدون از دست دادن اطلاعاتت ، به lion می روی

نظر

دوست عزیز توی توضیخات هم داده شده
        برای نصب مک لاین باید هاردتون به صورت guid فرمت شده باشه !

که موقع پارتیشن بندی اون پایین option رو باید بزنید و guid رو انتخاب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط matsadat نمایش پست ها
          هیچ کدوم این کار ها لازم نیست، شما بورو تو disk utility , و از اونجا روی هاردی که میخوی lion رو نضب کنی کلیک کن، سپس از بالای ضفحه enable journaling رو بزن، مشکلت رفع می شه و بدون از دست دادن اطلاعاتت ، به lion می روی
          اون گزینه اش غیر فعاله

نظر

صبر کنید ..
          X