اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال و درخواست راهنمایی برای هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال و درخواست راهنمایی برای هکینتاش

درود.

من بعد از چند وقت که یکی از دوستان به راحتی موفق به نصب iatkos L2 شد منم تصمیم گرفتم که دوباره برم تو کار هکینتاش، 3روز گذاشتم برای دانلود و بدون مشکل dmg رو با آخرین نسخه transmac رایت کردم و بوت هم میشه.
    حالا مشکل اینجاست که روی لوگو اپل (یعنی اصلا به مرحله انتخاب زبان نمیرسه!) میمونه و حتی اون شکل لودینگ که میچرخه که زیر لوگو میاد اون هم نمیاد و فقط یه صفحه سفید پور نور و وسطش یه سیب گاز زده و دی وی دی رام هم تا 10دقیقه اول داره دیسک رو میخونه، بعدش دی وی دی رام هم دیگه صدایی ازش نمیاد (نمیخونه دیسک رو...) و باید یه کلید مثلا Enter رو بزنم تا دوباره دی وی دی رام شروع به خوندن بکنه، من تا 45دقیقه هم صبر کردم ولی جلو نمیره، حتی یه بار دیگه هیچ کلیدی کار نمیکرد مثلا caps lock رو که میزدم اصلا اون چراغ رو کیبورد روشن نمیشه و 5دقیقه بعد صفحه هم سیاه میشه (خاموش میشه چراغ های صفحه، نه مثل محیط داس) و هر کلیدی میزنم صفحه روشن نمیشه.
    میشه راه حلی بگید که از این مرحله رد کنم؟ آخه این بار دیگه مطمئنم که میتونم هکینتاش رو نصب کنم فقط باید از این مرحله رد کنم.

مدل لپتاپ هم سونی وایو
    F132FX (VPCF132FX) l
    Core i7 740QM 1.73GHz
    4gig ram
    nvidia geforce 310m (512) l

====
    حالا جدا از این من همین جا توی یکی از تایپیک ها دیدم یکی گفته بود کلا نصب هکینتاش روی لپتاپ کار درستی نیست چون به سی پی یو فشار میاره و کلا باعث میشه لپتاپ داغ کنه و در آخر بسوزه!
    به نظرتون روی همین لپتاپ یه جوری نصب کنم یا برم یه پی سی خوب بخرم و بی خیال خریدن آی فون بشم؟ آخه من نصب مک خیلی برام مهمه و پول کافی برای خرید مک بوک یا.... ندارم
    خودم بیشتر خرید یه پی سی رو در نظر دارم، و در اصل میخواستم این تایپیک رو بزنم که بهم قطعاتی معرفی کنید که هکینتاش 100% روش بدون مشکل نصب شه.

زیادی طولانی شد ببخشید.

منتظر نظرات و کمک هاتون هستم،
    پیشاپیش ممنون./

فک کنم پست منو دیده بودید که گفته بودم رو لپ تاپ نریزید. به احتمال زیاد از دی وی دی رامتون باشه چون منم این مشکل با pc داشتم و مک رو با کمترین سرعت رایت کردم مشکلم حل شد.

نظر

دقیق یادم نیست.
      آخه آخرین ورژن transmac گزینه انتخاب سرعت نداره و من با اون ورژنی که این گزینه رو داره هم امتحان کردم ولی بازم نشد،
      شاید شما با نرم افزار دیگه ای رایت کردی؟ با چه نرم افزاری؟
      و در مورد سوال دوم هم کمک اگه تونستی بکنی ممنونت میشم.

دوستان دیگه نظری ندارن؟

نظر

نوشته اصلی توسط sshssh نمایش پست ها
        دقیق یادم نیست.
        آخه آخرین ورژن transmac گزینه انتخاب سرعت نداره و من با اون ورژنی که این گزینه رو داره هم امتحان کردم ولی بازم نشد،
        شاید شما با نرم افزار دیگه ای رایت کردی؟ با چه نرم افزاری؟
        و در مورد سوال دوم هم کمک اگه تونستی بکنی ممنونت میشم.

دوستان دیگه نظری ندارن؟
        با همین برنامه اما نسخه ۸.۲ که میتونی سرعت رایت رو هم تنظیم کنی.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

up
          کسی هست کمک کنه؟

نظر

دوستان الان فهمیدم برای چی اسنجوریه ولی دلیلش رو نمیدونم؛
            من روی L2 توی بوت لودر (همون جایی که عکس شیره هست) فرقی نداره F8 بزنم یا نه خودش بعد این که میخواد بره به اون صفحه ای که لوگو اپل هست اول اون عکس شیر و.... میره و توی همون جا اون بالا که مثلا مقدار رم رو مینویسه اون جا یه ارور میداد و من بهش توجهی نمیکردم چون بعد اون میرفت توی صفحه لوگو اپل...
            حالا اومدم iatkos s3 رو امتحان کنم که دیدم اینم همین ارور رو میده!!
            قبلا iatkos S3 رو با یه دستور busratio=19 یا -x -f اینجور چیزی بالا میاوردم و نصب هم میکردم ولی الان این هم دقیق همین ارور رو میده...
            اینم عکس ارور خواهشا یکی کمکم کنه

iatkos s3:
            http://www.imgshare.ir/images/kewthkiobadti43yzkqh.jpg
            iatkos l2: http://www.imgshare.ir/images/lkor6ipcxq1rp4hbjuoc.jpg

====
            برای این هم اگه یه سیستم (قطعات) خوب پیشنهاد بدین ممنون میشم:

حالا جدا از این من همین جا توی یکی از تایپیک ها دیدم یکی گفته بود کلا نصب هکینتاش روی لپتاپ کار درستی نیست چون به سی پی یو فشار میاره و کلا باعث میشه لپتاپ داغ کنه و در آخر بسوزه!
            به نظرتون روی همین لپتاپ یه جوری نصب کنم یا برم یه پی سی خوب بخرم و بی خیال خریدن آی فون بشم؟ آخه من نصب مک خیلی برام مهمه و پول کافی برای خرید مک بوک یا.... ندارم
            خودم بیشتر خرید یه پی سی رو در نظر دارم، و در اصل میخواستم این تایپیک رو بزنم که بهم قطعاتی معرفی کنید که هکینتاش 100% روش بدون مشکل نصب شه.
            ویرایش توسط sshssh : https://i-phone.ir/forums/member/87840-sshssh در ساعت 11-09-2012, 10:06 PM

نظر

خواهشا یکی کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط sshssh نمایش پست ها
                خواهشا یکی کمک کنه
                شما تو گوگل سرچ كنيد كلى براتون مياره من خودم كه دنبال اينا نبودم لا به لاى سرچام برام بهترين سيستمها براى هكينتاش رو مياورد!

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                .:amgr:.

نظر

ممنون دوست عزیز.

دوستان لطفا اگه کسی در مورد اون ارور میدونه دریق نکنه

نظر

صبر کنید ..
                  X