اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف سیستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف سیستم عامل

میدونم قبل از اینکه آرم Apple ظاهر شود و به محض اینکه صدا اومد دکمه Option رو نگه دارم ولی وقتی اینکار رو میکنم cd رو نمیخونه و فقط ویندوز رو نشون میده یعنی نمیتونه cd سیستم عامل رو بوت کنه. چیکار کنم

نوشته اصلی توسط havreh نمایش پست ها
    میدونم قبل از اینکه آرم apple ظاهر شود و به محض اینکه صدا اومد دکمه option رو نگه دارم ولی وقتی اینکار رو میکنم cd رو نمیخونه و فقط ویندوز رو نشون میده یعنی نمیتونه cd سیستم عامل رو بوت کنه. چیکار کنم
    شاید cd مشکل داره! یک cd دیگه امتحان کنید ببینید همنظور هست! مثلا cd ویندوز ۷.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

آره بارها دوباره ویندوز 7 یا xp رو نصب کردم اما درست نمیشه. من dvd سیستم عامل مک روی pc رو خریدم آخه خودم dvd رو ندارم. آیا باید dvd سیستم عامل مک روی اپل باشه یا dvd نصب osx روی pc هم میشه؟ من نصب روی pc رو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط havreh نمایش پست ها
        آره بارها دوباره ویندوز 7 یا xp رو نصب کردم اما درست نمیشه. من dvd سیستم عامل مک روی pc رو خریدم آخه خودم dvd رو ندارم. آیا باید dvd سیستم عامل مک روی اپل باشه یا dvd نصب osx روی pc هم میشه؟ من نصب روی pc رو دارم
        شما پس چرا میگی دکمه Option ؟ من دقت کردم که شما توی بخش هکینتاش سوال کردی اما با پرسیدن این جمله و ظاهر شدن آرم Apple که گفتید فکر کردم اشتباه کردید و دارید روی مک نصب می کنید.. توی PC که دیکمه Option نداریم.. توی انجمن آموزش نصب هکینتاش گفته شده ، جستجو کنید. از نوار گوگل بالای انجمن اگر سرچ کنید بهتر نتیجه میگیرد.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
        X