اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن صفحه بعد از بوت شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن صفحه بعد از بوت شدن مک

سلام دوستان عزیز

راستش نمیدونم جای درستی این تایپک رو زدم یا نه . فقط قبل از اینکه حذفش کنید ، جواب سوال من رو بدید .

راستش من روی خیلی از کامپیوترها مک رو نصب کردم . اما روی یه کامپیوتر میخوام مک رو نصب کنم ، اما بعد از اینکه صفحه طوسی رنگ با علامت سیب گاز زده ، لود میشه و میخواد وارد صفحه نصب بشه ، صفحه سیاه میشه و هیچ چیز نمیاد . البته خودم فکر میکنم که مشکل از تنظیمات مانیتور هست اما به هر حال دوستان اگر راهنمایی کنین ممنون میشم .

مانیتورم هم 19 اینج ال سی دی سامسونگ و روی حالت آنالوگ هست .

باتشکر

نوشته اصلی توسط crissangel نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

راستش نمیدونم جای درستی این تایپک رو زدم یا نه . فقط قبل از اینکه حذفش کنید ، جواب سوال من رو بدید .

راستش من روی خیلی از کامپیوترها مک رو نصب کردم . اما روی یه کامپیوتر میخوام مک رو نصب کنم ، اما بعد از اینکه صفحه طوسی رنگ با علامت سیب گاز زده ، لود میشه و میخواد وارد صفحه نصب بشه ، صفحه سیاه میشه و هیچ چیز نمیاد . البته خودم فکر میکنم که مشکل از تنظیمات مانیتور هست اما به هر حال دوستان اگر راهنمایی کنین ممنون میشم .

مانیتورم هم 19 اینج ال سی دی سامسونگ و روی حالت آنالوگ هست .

باتشکر
    دوست عزیز، گرافیک سیستم چه مدلی هستش ؟ میتونی اطلاعات کاملتری بدی ؟

در ضمن میتونی با Kernel Flag زیر مک رو لود کنی و اگر صفحه سیاه نشد، برام یه عکس از جایی که گیر میکنه بزاری ؟

نظر

سلام دوست عزیز
      ممنون از پاسختون .
      کارت گرافیک من NVIDIA 8400 SE هست .
      سی پی یو : Intel(R) Core (TM) 2 Duo E8500 3.16 GHz
      رم : 4 GB
      مادربرد : ASUS p5kpl /1600

عکس هم نمیشه گذاشت چون صفحه کاملاً سیاه میشه . این اتفاق دقیقاً بعد از لود شدن اون صفحه طوسی رنگ با آرم شرکت اپل میفته . درواقع صفحه ای که ما باید زیان نصب ویندوز رو انتخاب کنیم بالا نمیاد و صفحه سیاخ میشه و چراغ مانیتور هم میره روی حالت چشمک زن .(وقتی مانیتورم رو روشن میکنم ، یه چراغ زیر دکمه پاور روشن میشه و ثابت میمونه اما وقتی تو نصب ویندوز میرم و صفحه سیاه میشه ، این چراغ مانیتور هم چمشک زن میشه . )

با تشکر
      ویرایش توسط crissangel : https://i-phone.ir/forums/member/77275-crissangel در ساعت 02-03-2012, 02:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط crissangel نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        ممنون از پاسختون .
        کارت گرافیک من NVIDIA 8400 SE هست .
        سی پی یو : Intel(R) Core (TM) 2 Duo E8500 3.16 GHz
        رم : 4 GB
        مادربرد : ASUS p5kpl /1600

عکس هم نمیشه گذاشت چون صفحه کاملاً سیاه میشه . این اتفاق دقیقاً بعد از لود شدن اون صفحه طوسی رنگ با آرم شرکت اپل میفته . درواقع صفحه ای که ما باید زیان نصب ویندوز رو انتخاب کنیم بالا نمیاد و صفحه سیاخ میشه و چراغ مانیتور هم میره روی حالت چشمک زن .(وقتی مانیتورم رو روشن میکنم ، یه چراغ زیر دکمه پاور روشن میشه و ثابت میمونه اما وقتی تو نصب ویندوز میرم و صفحه سیاه میشه ، این چراغ مانیتور هم چمشک زن میشه . )

با تشکر
        شما در هنگام نصب هکینتاش، برای گرافیک فقط گزینه NVEnabler رو انتخاب کنید.

با چه طریقی قصد نصب هکینتاش رو دارید ؟ ( هازارد ؟ ایاتکس ؟ ... )

نظر

ممنون دوست عزیز از اینکه وقتتون رو به من دادید . مشکلم رو حل کردم . مشکل از تنظیمات مانیتور بود .
          ویرایش توسط crissangel : https://i-phone.ir/forums/member/77275-crissangel در ساعت 03-03-2012, 07:22 PM

نظر

منم همین مشکل رو با لب تابه lenvovo thinkpad e520 دارم با گرافیک intel hd 3000 چی کار کنم ؟

نظر

سلام .مشکل من اینه که بعد از اینکه kernel flag لپ تاپ رو میزنم بعد که میخواد وارد مراحل بعدی نصب بشه(بعد از لوگوی اپل) یک دفعه صفحه سیاه میشه.من هیجا نتونستم جوابم رو پیدا کنم. اینم مشخصات لپ تاپم:

hp pavilion dv6 6c65se

graphic cardmd radeon seri 6

motherbord:HP

cpu:intel cori7

نظر

با سلام و خسته نباشید
                من بعد از لود شدن یه صفحه ی سیاه میاد و دیگه کاریش نمیشه کرد...
                مدل لپ تاپم HP 6C65se است
                Core i7
                Ram 8GB
                VGA 2GB amd radeon hd 6700seris

لطفا" تورو خدا کمک کنید
                ممنون میشم

نظر

این مشکل رو کسی حل نکرده ؟
                  Dell Inspiron 7520
                  CPU Core i7
                  8Ram
                  250 SSD

نظر

مشکل سیاه شدن صفحه مانیتور بعد از بوت شدن صفحه معروف اپل ( سیب گاز زده ) با این کد زیر حل میشه موقت .
                    این کد رو وقتی در بوت لودر هستید و هنوز وارد مک نشدید تایپ کنید بدون فاصله:
                    GraphicsEnabler=No
                    با این کار درایور کارت گرافیک غیر فعال میشه ( نیازی هم نیست که درایوری از تو بخش کاستوم براش نصب کنید ) . در واقع این مشکل به این صورت هست که پورت خروجی مانیتور در پشت لپ تاپ تصویر داره اما خود مانیتور لپ تاپ تصویر نداره . الان یادم نیست ولی وقتی وارد مک شدید تو مسیر زیر System > Dsplay یه وشه ای رو باید به صورت اصلاح شده جایگزین کرد تا درست بشه .

نظر

سلام
                      مشخصات لپ تاپ سونی من اینه
                      Sony eSupport - VPCSA20GD - Support
                      sony VPCSA20GD
                      cpu intel core i5 2410M
                      mobile intel(R) HD Graphics
                      AMD Radeon(TM) HD 6630M
                      که همونتور که میبینید دو گرافیگ داره
                      وقتی لوگوی اپل میره مانیتور سیاه میشه هیچ اتفاق دیگخ ای نمی یفته. از دستور GraphicsEnabler=No استفاده کردم ولی درست نشد
                      ممنون میشم کمکم کنید چون واقعا میخوام که نصبش کنم

نظر

وقتي داري بوت ميكني هرچي usb به سيستم وصله مثل موس و كيبورد رو جدا كن
                        ببين چي ميشه

نظر

سلام دوست عزیز این کار رو انجام دادم باز بعد لوگوی اپل مانیتور سیاه میشه
                          ویرایش توسط beeya_too : https://i-phone.ir/forums/member/139443-beeya_too در ساعت 22-12-2014, 04:30 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X