اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    cpu سیستمم کورآی 3 ، 3.5 گیگ هست و رمم 8 ، میخواستم بپرسم برای نصب yossemiti مشکلی پیش نمیاد؟
    تا اونجایی که میدونم هنوز نمیشه ال کاپیتان رو به این روش نصب کرد ، مشخص هست چه زمانی این امکان فراهم بشه ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• سلام دوستان من یه مک بوک دارم که اشتباهی ویندوز **ینتاش پاک شده الان فقط ویندوز 7 روشه من خارج ار ایرانم کسی میتونه کمک کنه اگه امکانش هست روی واتس آپ بهم پیام بدید کمک کنین لطفا گیر کردم
      شماره واتس آپ من:09350862580

نظر

• نوشته اصلی توسط memol20022000 نمایش پست ها
        سلام میخواستم بدونم میتونم از هارد 3 ترا استفاده کنم در کنار هارد اصلی؟!

بله کابل ساتا و پاورو به هش وصل کن
        ویرایش توسط amirgh3209 : https://i-phone.ir/forums/member/192283-amirgh3209 در ساعت 15-01-2016, 03:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir01111 نمایش پست ها
          سلام دوستان من یه مک بوک دارم که اشتباهی ویندوز **ینتاش پاک شده الان فقط ویندوز 7 روشه من خارج ار ایرانم کسی میتونه کمک کنه اگه امکانش هست روی واتس آپ بهم پیام بدید کمک کنین لطفا گیر کردم
          شماره واتس آپ من:09350862580
          دوست عزیز مک بوک و روشن کن کلید option نگه دار اگه os x رو دیدی بین درایو ها انتخابش کن و بگو بهاش بوت بشه اگه نبود باید نصبش کنی

نظر

• سلام دوستان یک مک بوک A1181 دارم روش ویندوز ۷ روش بود و بوت مکینتاش روش نبود منم هارد رو بیرون آوردم و فرمت کردم دوباره گذاشتم روی دستگاه الان این ورژن Mac.OS.X.10.7.2 رو با یو اس بی نصب کردم اما بعد از نصب هارد رو نمیشناسه فقط با یو اس بی میاد بالا اما هارد رو تست کردم سالمه لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
            X