اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با رفتن به Lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با رفتن به Lion

سلام دوستان ,
    کمک کنید لطفا , خیلی فوری هست
    من امروز نسخه شیر را دانلود کردم و با PC رایتش کردم و رو DVD ریختمش و تو مک بوک پروم گذاشتم و شروع به کار کرد تا آخرش که کلی وقت برد و بعدش هم این ارورو داد : installing failed
    الانم روشن می شه و دوباره به همون صفحه installing Mac OS X میره و بعد از40-50دقیقه installing failed می یاره و فقط یک دکمه Restart داره و دوباره و دوباره ... همینجوری میشه و حتی DVD هم در نمیاد کمک کنید ممنون میشم خیلی فوری هست.
    ویرایش توسط soroushM : https://i-phone.ir/forums/member/27560-soroushm در ساعت 10-09-2011, 07:24 PM

احتمالا با pc رایت کردید مشکل پیدا کرده
    سعی کنید بک مک پیدا کنید با اون رایت کنید
    dvd هم در قسمت بوتلودر میتونید در بیارید ( اونجایی که موقع روشن شدن option رو میگیرید )

نظر

آخه با mac book pro موقع رایت DVD رو می سوزوند
      مشکل اینه که مکی هم پیدا نکردم و میشه دقیقا بگید بوتلودر کجاست ؟ آخه من از الان Reset کردم و از اول تا آخرش دستم رو رو دکمه نگه داشتم ولی در نیومد !
      کمک کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط soroushM نمایش پست ها
        آخه با mac book pro موقع رایت DVD رو می سوزوند
        مشکل اینه که مکی هم پیدا نکردم و میشه دقیقا بگید بوتلودر کجاست ؟ آخه من از الان Reset کردم و از اول تا آخرش دستم رو رو دکمه نگه داشتم ولی در نیومد !
        کمک کنید لطفا
        سرعت رایت رو کم کنید
        وقتی صدای روشن شدن دستگاه اومد ( همون موزیک ه ) option رو نگه دارید بوتلودر میادش بعد با زدن دکمه inject روی کیبرد dvd خراج میشود

نظر

ممنون دوست من DVD رو در آوردم حالا اگه بخوام به حالت اول برگرده باید چیکار کنم ( یعنی اگه بخوام به همون Snow leopard برگردم) ؟ ممنونتم

نظر

از dvd اسنو که در جعبه مکبوک هست استفاده کنید
            بعد از نصب به صورت مستقیم به لاین اپگرید کنید

نظر

ممنون دوست من درست شد خیلی خیلی ممنونم .

نظر

سلام می خاستم بدونم امکانات لمسی lion که با تاچ پد هست رو تاچ پد های نوت بوک های غیر اپل هم دارن یا نه و این که ایا می شه از lion بدون دست ماری رو لب تاب نصب کرد منطورم هک نشده است ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

چون می خام دانلود کنم اگه بدون دست کاری مشکل نداشته باشه همون رو دانلود کنم و اگه داشته باشه هک شده رو دانلود کنم اگه می شه یکی از دوستان یه لطفی بکنه به این سوال من جواب بده بازم ممنون از لطفه همتون

نظر

نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
                    سلام می خاستم بدونم امکانات لمسی lion که با تاچ پد هست رو تاچ پد های نوت بوک های غیر اپل هم دارن یا نه و این که ایا می شه از lion بدون دست ماری رو لب تاب نصب کرد منطورم هک نشده است ممنون می شم راهنمایی کنید
                    نوشته اصلی توسط pedi_21 نمایش پست ها
                    چون می خام دانلود کنم اگه بدون دست کاری مشکل نداشته باشه همون رو دانلود کنم و اگه داشته باشه هک شده رو دانلود کنم اگه می شه یکی از دوستان یه لطفی بکنه به این سوال من جواب بده بازم ممنون از لطفه همتون
                    خیر قابلیت های لاین فقط با ترکپد خود مکبوک کار میکنند
                    بله ٬ آموزش های جامع هم در سایت هست

نظر

صبر کنید ..
                    X