اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال در نصب Geforce 7300 GT در SL 10.6.6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال در نصب Geforce 7300 GT در SL 10.6.6

من روی سیستم خودم هازارد 10.6.6 رو نصب کردم و موقع نصب هیچ گرافیکی رو تیک نزدم
    بعد از نصب از طریق Lizard طبق آموزش همین سایت تونستم کارت گرافیکم رو که 512mb هستش رو بخورونم به سیستم، ولی موقع بوت معمولی برای من صفحه آبی میاد و هیچ چیزی از دسکتاپ رو نمیبینم ولی اگر با دستور -x (سیف بوت ) بیام بالا گرافیکم کاملا کار میکنه و تمام ریزولیشن رو دارم و مانیتور هم شناسایی میشه

اگر ککست های ایجاد شده رو پاک کنم و مجددا اینبار بخوام توسط دستود GraphicsEnabler=Yes -f -v شروع به بوت کنم وارد مک میشم و گرافیک رو سیستم میشناسه ( توی propertise ) ولی متاسفانه ریزولیشن ها رو ندارم و موقع پخش فیلم ، خیلی لــَــگ داره ، ( یعنی گرافیک شناخته نشده ) چه کار باید کرد ؟

من نسخه ی قبلی که داشتم 10.6.1 بود که با CoreVidia 1.1.mpkg گرافیکم کاملا نصب میشد
    ویرایش توسط ali_crown : https://i-phone.ir/forums/member/15043-ali_crown در ساعت 03-07-2011, 05:46 PM

نوشته اصلی توسط ali_crown نمایش پست ها
    من روی سیستم خودم هازارد 10.6.6 رو نصب کردم و موقع نصب هیچ گرافیکی رو تیک نزدم
    بعد از نصب از طریق Lizard طبق آموزش همین سایت تونستم کارت گرافیکم رو که 512mb هستش رو بخورونم به سیستم، ولی موقع بوت معمولی برای من صفحه آبی میاد و هیچ چیزی از دسکتاپ رو نمیبینم ولی اگر با دستور -x (سیف بوت ) بیام بالا گرافیکم کاملا کار میکنه و تمام ریزولیشن رو دارم و مانیتور هم شناسایی میشه

اگر ککست های ایجاد شده رو پاک کنم و مجددا اینبار بخوام توسط دستود GraphicsEnabler=Yes -f -v شروع به بوت کنم وارد مک میشم و گرافیک رو سیستم میشناسه ( توی propertise ) ولی متاسفانه ریزولیشن ها رو ندارم و موقع پخش فیلم ، خیلی لــَــگ داره ، ( یعنی گرافیک شناخته نشده ) چه کار باید کرد ؟

من نسخه ی قبلی که داشتم 10.6.1 بود که با CoreVidia 1.1.mpkg گرافیکم کاملا نصب میشد
    دوست عزیز صفحه آبی مربوط به اینه که مک مانیتور شما رو به درستی تشخیص نداده.
    شما باید یکی از دو راه زیر رو امتحان کنید.
    گزینه graphic inject رو فعال کنید.و سیستم رو به صورت i386 بوت کنید.با استفاده از lizard در قسمت kernel flag گزینه i386 رو انتخاب کنید.
    اگر جواب نداد مانیتور خودتون رو به نزدیکترین پورت خروجی کارت گرافیک به مادربرد با استفاده از تبدیل منتقل کنید.
    ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 03-07-2011, 07:43 PM

نظر

با 32 بيت هم بوت ميكنم همون مشكل رو دارم
      فقط متوجه راه حل دوم نشدم ميشه كمي واضح تر توضيح بديد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali_crown نمایش پست ها
        با 32 بيت هم بوت ميكنم همون مشكل رو دارم
        فقط متوجه راه حل دوم نشدم ميشه كمي واضح تر توضيح بديد ؟
        اگه دقت کنید پشت کارت گرافیک چندتا خروجی قرار داره .منظورم از نزدیکترین خروجی به مادر برد
        پورتی هستش که در پایین ترین قسمت کارت گرافیک قرار داره همون جایی که کارت در اسلات pci قرار گرفته.
        حالا اگر مانیتور شما به اون خروجی متصل نیست باید با یک تبدیل مانیتور رو به اون خروجی منتقل کنید.
        مثلا اگر مانیتوری دارید که خروجی vga داره و اولین خروجی کارت گرافیک Dvi هست باید با یک تبدیل Dvi به vga مانیتور رو به پورت dvi متصل کنید.
        نزدیکترین پورت به مادر برد که در عکس مشخص شده

یک نمونه تبدیل Dvi به Vga
        ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 03-07-2011, 08:55 PM

نظر

متاسفانه این روش ها هم جواب نداد

نظر

صبر کنید ..
          X