اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

BootCamp در سیستم عامل Lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• BootCamp در سیستم عامل Lion

سلام به همگی
    شاید شما هم براتون سوال پیش اومده باشه که آیا با نصب سیستم عامل جدید Lion آیا درایو BootCamp از بین میره یا نه ؟ یا اینکه مشکلی واش پیش میاد یا نه ؟
    خوب من خودم در کنار سیستم عامل Mac نیاز به ویندوز دارم واسه همین از BootCamp استفاده میکنم و قبل از آپدیت به Lion از نرم افزار خیلی خوبه rEFIt استفاده می کنم

(کار این نرم افزار اینه که در ابتدا روشن شدن سیستم شما به راهتی میتونید انتخاب کنید با چه سیستم عاملی می خواید کار کنید)

اما بیایم سره اصل مطلب :
    1- شما قبل از آپدیت به Lion بیاید این نرم افزار رو از اینجا دانلود و نصب کنید روی مک تون (در هنگام دانلود از V****P**N) استفاده کنید متاسفانه تحریمیم ...
    2- بعد از نصب شما سیستم رو ریستارت میکنید و با گزینه های انتخاب سیستم عامل هایی رو که از قبل نصب کردین رو بدون اینکه بخواید دکمه ای رو نگه دارید یا هر کار دیگه ای واستون میاد

3- حالا سیستم عاملتون رو آپدیت کنید به Lion بعد از بالا اومدن اولین بار سیستم عامل Lion این برنامه خودکار فعال شده و درایو BootCamp شما و ویندوزی که از قبل نصب کردین مثل گذشته و بدون هیچ تغییری واستون کار میکنه ... راستی یادتون نره حتما قبل از آپدیت به Lion اون آپدیتی که نیازه برای Back Up گیری از برنامه هاتون رو نصب کنید ...

امیدوارم این آموزش مفید بوده باشه ....

با تشکر کار این برنامه rEFlt دقیق چی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
      با تشکر کار این برنامه reflt دقیق چی هست؟
      سلام
      کار این برنامه دقیقا تشخیص پرتیشن هایی است که سیستم عامل های مختلف روی آن نصب شده و در هنگام انتخاب به عنوان پارتیشن فعال به سیستم معرفی کینه جهت لود سیستم عامل انتخاب شده ....

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
        با تشکر کار این برنامه rEFlt دقیق چی هست؟
        یک بوت لودر هست کارش مثل grub تو لینوکس هست

نظر

یه سوال اگر کسی میتونه جواب بده :

چرا بوت کمپ در مک بوک ایر کار نمیکنه ؟! و چرا تو فلشش بوت کمپ نیست !؟ و چرا تو سایت اپل هم نیست !

نظر

حالا اگر این برنامه رو نصب نکنیم و lion رو کلین اینستال کنیم مشکلی پیش میاد؟!! توی snow leopard که مشکلی پیش نمیومد و بعد از کلین اینستال باز هم دوال بوت بود سیستم!!

نظر

دوستان این برنامه فقط یه پیشنهاد کارآمد بود ..که واسه من خیلی خوب کار کرد .. مطمئنا راه حل های دیگه ای وجود داره ... اینجا ارائه کنید که همه استفاده کنیم

نظر

شما موقع بوت شدن alt رو نگه دار boot menu خود مک ظاهر میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
                  شما موقع بوت شدن alt رو نگه دار boot menu خود مک ظاهر میشه!
                  اون فقط Dual boot ساپورت میکنه.

نظر

ممنون دوست عزیز اما یکی یه کمکی به من بکنه که با وجود بوت کمپ به لیون اپدیت کردم بیچاره هی ارور میداد و نصب نمی کرد منم اومدم فایل boot.ini تغییر نام دادم نصب شد اما دیگه اثری از ویندوز نیست من برنامه حسابداریم روش بوده و اطلاعات مهمی روش دارم نمیدونم اصلا پاک شده یا نه کسی میتونه کمکم کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط arnazari نمایش پست ها
                      ممنون دوست عزیز اما یکی یه کمکی به من بکنه که با وجود بوت کمپ به لیون اپدیت کردم بیچاره هی ارور میداد و نصب نمی کرد منم اومدم فایل boot.ini تغییر نام دادم نصب شد اما دیگه اثری از ویندوز نیست من برنامه حسابداریم روش بوده و اطلاعات مهمی روش دارم نمیدونم اصلا پاک شده یا نه کسی میتونه کمکم کنه؟
                      به دادم برسید

نظر

یعنی تو لاین نمیشه از بوت کمپ استفاده کرد؟

نظر

من دارم استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                            من دارم استفاده میکنم
                            از روی اسنولئوپارد بوت کمپ داشتین یا رو لاین نصب کردین

نظر

کلین اینستال کردم
                              و بوت کمپ هم نداشتم

نظر

صبر کنید ..
                              X