اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش lan کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش lan کردن

سلام ، من میتونم با کسی که ویندوز داره ، و خودم مک دارم ،کانتر بازی کنیم از طریقه lan ؟ (wirless)
    میشه یاد بدید ؟

مگه کانتر واسه مک هم هست؟
    اونی که من دارم condition zero هست که خیلی با کانتر اصلی فرق داره

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_351 نمایش پست ها
      سلام ، من میتونم با کسی که ویندوز داره ، و خودم مک دارم ،کانتر بازی کنیم از طریقه lan ؟ (wirless)
      میشه یاد بدید ؟
      بله میتونین البته وایرلس رو اگر به صورت adhoc بین دو تا device راه اندازی کنین سرعت مناسبی برای بازی onlin نخواهید داشت ولی اگر از یک access point استفاده کنین. میتونین.
      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
      (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

کابل cross که راحت تره و سرعتش هم بیشتر.

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
          کابل cross که راحت تره و سرعتش هم بیشتر.
          با کراس میشه مک و ویندوز رو lan کرد؟
          شما تست کردین؟

نظر

بله کاملا میشه من خودم تست کردم

نظر

چه جوري ميشه ايپي داد؟

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                بله میتونین البته وایرلس رو اگر به صورت adhoc بین دو تا device راه اندازی کنین سرعت مناسبی برای بازی onlin نخواهید داشت ولی اگر از یک access point استفاده کنین. میتونین.
                میشه یه توضیح در مورد این adhoc بدید که چطور میشه باهاش کار کرد ؟
                اگه آموزش بزارید که خیلی عالی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط edonay نمایش پست ها
                  میشه یه توضیح در مورد این adhoc بدید که چطور میشه باهاش کار کرد ؟
                  اگه آموزش بزارید که خیلی عالی میشه
                  منم تو درست کردن adhoc مشکل دارم مخصوصا وقتی می خوام یه شبکه وایرلس بین pc و مک بسازم !!! اگه آموزش بزارین ... خیلی ممنون

نظر

اگه یکی از دوستان لطف کنه آموزش شبکه کردن مک و ویندوز رو با استفاده از اکسس پوینت و یا کابل کراس توضیح بده ممنونش میشیم

نظر

صبر کنید ..
                    X