اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل فرمت ویدئو ها برای ipod touch 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل فرمت ویدئو ها برای ipod touch 4

سلام اگه میشه یه conventerخوب بهم معرفی کنید تا بتونم ویدئو هام رو با کیفیت خوب در ipod 4 داشته باشم.
    از چند تا convrnter مثل Aiseesoft Total Video Converteاستفاده کردم ولی زیاد راضی نیستم کیفیت فیلمها hdرو اینقدر پایین میاره که آدم حالش بهم می خوره خیلی ممنون میشم

شما از vlc در ایپاد استفاده کنید همه فرمت ها رو پخش میکنه !

نظر

اونم دارم ولی برای بعضی ویدئوها که سایزشون زیاده اونم گیر می کنه و پخش نمیکنه

نظر

از Any Video Converter استفاده کنید ! برنامه ای برای تبدیل فایل های ویدیویی عالی هستش .

نظر

یه سوال دیگه بهترین رزولیشن تصویر و سایز تصویر برای ipod4 چیه که تو تنظیمات انجام بدم

نظر

بهترین برنامه ها برای تبدیل هر نوع فرمت، به نظر من این سه محصول اند:

1 - برنامه ی Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.5 = همه نوع فرمتی رو تبدیل میکنه. سرعت تبدیلش فوق العاده است. با تکنولوژی های Nvidia و ATI کاملا سازگاره.
            2- برنامه ی Imtoo Video Converter Ultimate 6.5.5 = همه نوع فرمتی رو تبدیل میکنه. سرعت تبدیلش فوق العاده است. با تکنولوژی های Nvidia و ATI کاملا سازگاره.
            3- برنامه ی Wondershare Video Converter 5.5.1 = همه نوع فرمتی رو تبدیل میکنه. فایل های خروجی نسبت به دو برنامه ی بالا، سایز پایین تری دارند. با تکنولوژی های Nvidia و ATI سازگاره.

در کل دو برنامه ی اول خیلی به هم شبیه اند. یعنی فقط اسم هاشون با هم فرق میکنه. همه شون رو هم میتونید از سایت http://www.softgozar.com دانلود کنید.
            ویرایش توسط mahdimax_25 : https://i-phone.ir/forums/member/5006-mahdimax_25 در ساعت 19-06-2011, 08:17 PM

نظر

یه سوال دیگه بهترین رزولیشن تصویر و سایز تصویر برای ipod4 چیه که تو تنظیمات انجام بدم

نظر

رزولیشن 640*980 هست که در تنظیمات باید انجام بدید.برنامه ی avs هم فوق العاده عالی هست.

نظر

jet audio

نظر

از AVS Video Converter استفاده کنید. اگه می خواید لینک دانلودش رو بزارم.

نظر

صبر کنید ..
                    X