اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیر فعال شدن گزینه Backup در برنامه itunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر فعال شدن گزینه Backup در برنامه itunes

چند روزی هستش که گزینه Backup در برنامه itunes من غیر فعال شده و دیگه نمیتونم با itunes از گوشی Backup بگیرم.
    option ریستور کردن بکاپ هایی که قبلا گرفتم فعال هست ولی Option بکاپ گیری از منوی مربوطه "Right Click on the Phone" حذف شده !!

هر چند که ربطی به نت نداره، ولی این داستان از روزی شروع شد که ADSL من قطع شد..
    لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره Share کنه..
    ویرایش توسط mammad_st : https://i-phone.ir/forums/member/27329-mammad_st در ساعت 25-11-2010, 12:17 AM

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
    چند روزی هستش که گزینه Backup در برنامه itunes من غیر فعال شده و دیگه نمیتونم با itunes از گوشی Backup بگیرم.
    option ریستور کردن بکاپ هایی که قبلا گرفتم فعال هست ولی Option بکاپ گیری از منوی مربوطه "Right Click on the Phone" حذف شده !!

هر چند که ربطی به نت نداره، ولی این داستان از روزی شروع شد که ADSL من قطع شد..
    لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره Share کنه..
    در ویندوز به این آدرس برید
    C:\Users\.....\AppData\Roaming\Apple Computer\Preferences

با یک plist ادیتور فایل com.apple.iTunes باز کنید و تایپ کنید
    DeviceBackupsDesabled -boot false

نظر

برای منم همین مشکل وجود داره و باعث شد یه عالمه از فیلم و عکس هام پاک شن. به خیال اینکه خودش مثل همیشه بک آپ میگیره ریستور کردم و همه اطلاعاتم رفت.
      من مک دارم چی کار کنم دوباره بک آپ برگرده الان گزینه بک آپ رو ندارم

نظر

حل شد واسه مک آدرسش اینه :*
        کد:
        ~/Library/Preferences/com.apple.iTunes.plist
        حالا دلیلش که چرا اینطوری شده بود رو نمیدونم*فقط اطلاعات من رو به باد داد.

نظر

نوشته اصلی توسط i-Mehrad نمایش پست ها
          در ویندوز به این آدرس برید
          C:\Users\.....\AppData\Roaming\Apple Computer\Preferences

با یک plist ادیتور فایل com.apple.iTunes باز کنید و تایپ کنید
          DeviceBackupsDesabled -boot false
          لطفا یک لینک دانلود از plist editor بدید، هر چی سرچ کرم نتونستم جایی پیداش کنم..
          ویرایش توسط mammad_st : https://i-phone.ir/forums/member/27329-mammad_st در ساعت 09-12-2010, 02:20 PM

نظر

میشه توضیح بیشت برای ویرایش DeviceBackupsDesabled -boot false بدین چون بعد از ادیت سیو نمیشه

نظر

صبر کنید ..
            X