اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    دقیقا ، دوست عزیز
    البته بعضی سایتها مدعی هستند که میتونند اپل آیدی رو از روی گوشی حذف کنند ولی بنده تا حالا ندیدم کسی همچین کاری بکنه.!!!!
    چطور ممکنه کسی صاحب یک گوشی اپل باشه ولی ایمیل اپل آیدی رو ندونه...!!!!!؟
    قصد جسارت و توهین به کسی رو ندارم ، ولی فقط یک گوشی سرقتی میتونه با همچین مشکلی روبرو بشه.
    موفق باشید
    این apple id های کارتی که میفروشن
    emaili برای ریکاوری نداره و ریست رمز نداره
    گوشی یکی از دوستامه
    فکر کنم باید باهاش خداحافظی کنه دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط samo نمایش پست ها
      این apple id های کارتی که میفروشن
      emaili برای ریکاوری نداره و ریست رمز نداره
      گوشی یکی از دوستامه
      فکر کنم باید باهاش خداحافظی کنه دیگه
      متاسفانه تمام این اپل آیدی های کارتی همین مشکل رو برای صاحبشون درست میکنند
      برای تغییر رمز اپل آیدی احتیاج به دانستن جواب سئوالات امنیتی هست.
      احتمال زیاد همینطوره.

نظر

• این سایت شاید بتونه کمک کنه
        https://www.officialiphoneunlock.co....ck-removal.php

نظر

• دوستان سلام
          عزيزان من يك كارت اپل ايدي دارم ك هك شده و اين كارت جيميل هست و جيميله واقعي هم داره. وارد جي ميل ك ميشي پيغام اومده از اپل ك همهء سوالاي امنيتي و ايميل پشتيبان و پسوورد و تاريخ تولد چنج شده
          ميخواستم بدونم با حرف زدن با اپل ميشه برگردونه ب ايميل اوليه و شماره تماسه اپل چيه. ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط migren_69 نمایش پست ها
            دوستان سلام
            عزيزان من يك كارت اپل ايدي دارم ك هك شده و اين كارت جيميل هست و جيميله واقعي هم داره. وارد جي ميل ك ميشي پيغام اومده از اپل ك همهء سوالاي امنيتي و ايميل پشتيبان و پسوورد و تاريخ تولد چنج شده
            ميخواستم بدونم با حرف زدن با اپل ميشه برگردونه ب ايميل اوليه و شماره تماسه اپل چيه. ممنون ميشم راهنمايي كنيد
            سلام
            داخل همین تاپیک و در صفحات اول اون میتونید به اطلاعات لازم دسترسی پیدا کنید
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 20-05-2018, 12:05 AM

نظر

• سلام با تشکر از دوستان من این راهو رفتم و تماس گرفتم اما ایجنت گفت فقط باید جوابه درستو بدنی و من نمیدونستم. گفت با سریال نامبرم اخیرا نمیتونیم انجام بدیم. راه دیگه ای هست؟

نظر

• سلام دوستان من یه ایپد مینی بهم دادن برا یکی از فامیل هامونه تو کشور دیگه دست بچه هاش بوده الان به روشن کردم به صفحه اکنیویشن لاک خوردم تماس گرفتم گفت یادم نمیاد اپل ایدیش حتی سوالاش چون چندتا داشته به نظرتون کاری میشه کرد؟توضیح دادم چون نگن دزدیه
                و اینکه این سایت ها و تعمیرات موبایلی ها که میگن حذف میکنن درسته؟و از کحا بدونم my placesh findesh فعاله؟ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X