اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error 0x800B0101

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zooj111 نمایش پست ها
    ای بابا یه کلام بگید نمی دونیم چه جوری حل می شه دیکه چرا بی ربط حرف می زنید یکی می گه کامپیوتر رو ریست کن یکی می گه با چیز پی ان برو یکی هم که کلا می گه سرعت اینترنت خرابه.
    به جای این همه راهنمایی های بی ربط یه کلام بگید بلد نیستیم چه جوری حل میشه! خلاص.
    عزیز جان گویا شما واسه نقد کردنه طلباتون اینجا اومدین یا اینکه فکر کردین اینجا دفتره کارتونه و شما هم مدیرشی و کاربرهای دیگه هم کارمندا و حقوق بگیراتونن!

کسی اگه راهنمایی میکنه فقط قصده کمک کردن بهتون رو داره وگر نه با پست دادن و راهنمایی کردن ( چه درست چه اشتباه ) به کسی جایزه نمیدن. اگه زمانی از کاربر محصولات اپل بودنتون گذشته باشه متوجه شدید که واسه خیلی از ارورها و یا مشکلاته نرم افزاری فقط یه راه خاص نیست و شما باید راه های مختلف رو امتحان کنید تا به نتیجه برسید.
    البته اینی که شما به نتیجه برسید یا خیر اصلا مهم هم نیست ! مهم لحنه پاسختون به دوستانیه که صادقانه قصده کمک بهتون رو داشتن.
    موفق باشید

نظر

ای بابا یه کلام بگید نمی دونیم چه جوری حل می شه دیکه چرا بی ربط حرف می زنید یکی می گه کامپیوتر رو ریست کن یکی می گه با چیز پی ان برو یکی هم که کلا می گه سرعت اینترنت خرابه.
      به جای این همه راهنمایی های بی ربط یه کلام بگید بلد نیستیم چه جوری حل میشه! خلاص.
      کسی میتونه بگه که بیربط گفتن که راهکار قطعی بده اگر نه که ممکنه هر کدوم از پیشنهاد ها مشکل رو مرتفع کنه

نظر

دوست عزیز اینهم به شما جواب دادن و اکثریت به شما گفتن مشکل از نت هست شما کمی صبور باش و درست میشه
        مشکل از نت هست و زمانی که با قند شکن وصل می شید نت شما کندتر میشه

نظر

با سلام من با تنظیم کردن تاریخ از روی سایت yahoo مشکلم حل شد
          ساعت رو هم روی auto گذاشتم

نظر

داداش دمت گرم نمیدونی چه کارا که نکردم که این مشکل حل بشه از ویندوز گرفته تا .........

نظر

نوشته اصلی توسط mor5360 نمایش پست ها
              با سلام من با تنظیم کردن تاریخ از روی سایت yahoo مشکلم حل شد
              ساعت رو هم روی auto گذاشتم

سلام ..
              منم اين مشكل رو دارم سرعتم هم ٥٠ است قند شكنم دارم ...
              مميشه در مورد تنظيم ساعت بيشتر توضيح بديد...
              من خيلي تازه كارم...
              پپيشاپيش ممنون....

نظر

كسي نيستما را ياري كند

نظر

ابتدا آیتیونز رو ببندید

شما ابتدا ساعت کامپیوتر رو تنظیم کنید
                  ترجیحاً برنامه h*o*t*s*p*o*t رو پاک کنید و ریستارت کنید
                  اگه مشکلتون برطرف نشد
                  از برنامه ای برای ترمیم رجیستری استفاده کنید

نظر

سلام.