اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اكانت اي تونزم غير فعال شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اكانت اي تونزم غير فعال شده

از ديروز صبح كه ميخواستم يك برنامه از اپ استور دانلود كنم با اين پيغام مواجه شدم:
    your account has been disabled for security reasons.
    از او موقع اصلا نميتونم از اكانتم استفاده كنم و غير فعال شده.
    ديروز به پشتيباني اپل هم پيام فرستادم ولي با اين كه بيشتر از ٢٤ ساعت گذشته جوابي ندادن.
    لطفا اگر در اين موارد اطلاعي داريد كمك كنيد:
    چرا اين اتفاق افتاده و معمولا به چه دلايلي يك اكانت ممكنه غير فعال بشه؟
    ايا اين به اين معنيه كه ديگه هيچ وقتي نميتونم از اكانتم استفاده كنم؟ چون كلي برنامه خريده بودم.
    راهي هست كه دوباره فعال بشه؟

لطفا راهنمايي كنيد. خيلي حالم گرفته شد

درود
    دوست عزيز برا منم اينجوري شده بود.
    بهت جواب ميدن مطمين باش.
    از من خواستن كه بهشون بگم كارتمو از كجا خريدم و باهاش چه برنامه هايي رو دانلود كردم كه گفتمو برطرف شد مشكلم.
    يه بار ديگه هم اينجوري شد دليلشو پرسيدم گفتن ادرسي كه دادي اشتباهه منم درستش كردم اونا هم اكانتمو اكتيو كردن.

نظر

اكانت اي تونزم غير فعال شده

نوشته اصلی توسط spantman
      درود
      دوست عزيز برا منم اينجوري شده بود.
      بهت جواب ميدن مطمين باش.
      از من خواستن كه بهشون بگم كارتمو از كجا خريدم و باهاش چه برنامه هايي رو دانلود كردم كه گفتمو برطرف شد مشكلم.
      يه بار ديگه هم اينجوري شد دليلشو پرسيدم گفتن ادرسي كه دادي اشتباهه منم درستش كردم اونا هم اكانتمو اكتيو كردن.
      ممنون از راهنماييتون؛
      خوب من مثلا اگه مشكل از شماره تلفن يا ادرسم باشه ، ادرس ايران و يا تلفن ايران رو كه قبول نميكنن؟

نظر

دوست عزیز سلام
        علت اول می تونه از ای پی شما باشه یعنی مثلا از امریکا اکانت دارید ولی با چی شکن کشوری دیگر وارد می شوید تاکید می کنم بسیاری از چیزشکن ها ظاهرا امریکا هستند ولی اپل با عکس بهتون نشون می ده مثلا مال ترکیه هستند
        علت دوم ادرس و شماره تلفن و کد پستی اکانت شماست که اگر برای امریکا باشه باید ادرس ولید بدید البته این وقتی اتفاق می افته که خرید شما زیاد باشه و روی اکانت شما دقت بشه
        علت سوم مردم ازاری می تونه باشه یعنی کسی چندین بار گت پسورد اکانت شما را زده یا بارها پسورد اشتباه وارد کرده و اپل به دلیل مشکوک به هک بودن بستش
        این ادرس را دوست عزیزم سانچو دادند من ایمیل دادم و جواب دادند و مشکل من را حتی با اینکه در اپ استور المان بود حل کردند :
        Apple - Support - iTunes Store - Contact Us
        بهتون توصیه می کنم با انگلیسی دقیق و کوتاه بنویسید و بیش از یک بار هم ترجیحا نفرستید مانند چرا نشد یا چرا رسیدیگی نمی کنید و از این حرفها
        برای ادرس اگر به مشکل جدی برخوردید به دوستمان سانچو ( مهدی ) پیام بدید ایشون واقعا با صمیم قلب کمک می کنند
        اگر در اروپا است به من پیغام بدهید سریعا برایتان ادرس جور می کنم
        ضمنا تا یادم نرفته بزرگترین دلیل هم افزودن ایتونز گیفت کارت هک شده است که معمولا در ای بی یا فروشگا های غیر معتبر خارج یا جاهای نختلف اینترنت می فروشند که در اون صورت پول شما را کم می کنند و حساب شما را باز می کنند البته بستگی به میزان کارت هم داره
        باز هم کمکی بود در خدمتم
        ویرایش توسط majidi : https://i-phone.ir/forums/member/23505-majidi در ساعت 07-06-2010, 07:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط majidi نمایش پست ها
          ضمنا تا یادم نرفته بزرگترین دلیل هم افزودن ایتونز گیفت کارت هک شده است که معمولا در ای بی یا فروشگا های غیر معتبر خارج یا جاهای نختلف اینترنت می فروشند که در اون صورت پول شما را کم می کنند و حساب شما را باز می کنند البته بستگی به میزان کارت هم داره
          باز هم کمکی بود در خدمتم
          گیفت کارت هک شده یعنی چی؟ ؟؟؟

نظر

ممنون از همگی.
            بهشون ایمیل زدم و درست شد.
            علتش این بود که یک برنامه رو با ایفون دانلود کرده بودم و کنسلش کردم و هر وقت پسورد میخاست کنسل میکردم اونا هم شک کرده بودن که یه نفر به اکانت من دسترسی داره.
            و پسوردم رو عوض کردم درست شد.

نظر

الان چه حالی داری ؟

نظر

گیفت کارت هک شده یعنی شبیه سازی رندوم گیفت کارتها که مدتهاست انجام می شه اما اپل با اولین یا دومین خرید می فهمه و جلوشو می گیره
                تبریک دوست من

نظر

صبر کنید ..
                X