اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره ی فرمتهای ویدیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره ی فرمتهای ویدیو

با سلام،معذرت می خوام برای این سوال تاپیک زدم ولی سوالم رو تو تاپیک سوالات گذاشتم و متوجه شدم که روال انجمن اینجوریه که اگر سوالت رو اونجا بزاری بعد از 2 روز میای میبینی اصلا دیده نشده و به سوال بعدی جواب دادن.
    خلاصه من میخوام فایلهای ویدوم رو itunes بر اساس محتوا تفکیک کنه و همه رو توی movies نریزه ، به طور مثال یه کایپ آهنگ دارم که فرمتش m4v هست و تگهاش هم درسته ، خودش ریخته تو البوم مورد نظر و تو آیپاد هم یه عنوان درست کرده با اسم music videis. حالا من سوالم اینه که چه حوری میشه از این فابلیت استفاده کنم؟ یعنی سریالهام هم بره تو قسمت tv serries. در ضمن خودم رو کشتم ولی یه نرم افزار پیدا نکردم که بتونه به m4v تبدیل کنه.
    ممنون میشم کمک کنید.

نوشته اصلی توسط sir.achilles نمایش پست ها
    با سلام،معذرت می خوام برای این سوال تاپیک زدم ولی سوالم رو تو تاپیک سوالات گذاشتم و متوجه شدم که روال انجمن اینجوریه که اگر سوالت رو اونجا بزاری بعد از 2 روز میای میبینی اصلا دیده نشده و به سوال بعدی جواب دادن.
    خلاصه من میخوام فایلهای ویدوم رو itunes بر اساس محتوا تفکیک کنه و همه رو توی movies نریزه ، به طور مثال یه کایپ آهنگ دارم که فرمتش m4v هست و تگهاش هم درسته ، خودش ریخته تو البوم مورد نظر و تو آیپاد هم یه عنوان درست کرده با اسم music videis. حالا من سوالم اینه که چه حوری میشه از این فابلیت استفاده کنم؟ یعنی سریالهام هم بره تو قسمت tv serries. در ضمن خودم رو کشتم ولی یه نرم افزار پیدا نکردم که بتونه به m4v تبدیل کنه.
    ممنون میشم کمک کنید.
    سلام دوست عزیز
    در جواب سوال اول باید بگم بعد از اضافه کردن فایل های ویدیویی به صورت پشیفرض به قسمت Movies انتقال پیدا میکنه پس باید خودت تعیین کنی که توی کدوم قسمت بره.
    برای اینکار روی مثلا ویدیویی که میخوای بره تو قسمت TV Shows کلیک راست میکنی و Properties/Get Info کلیک میکنی
    و بعد تب Options رو انتخاب میکنی و سپس گزینه ی مورد نظرتو از قسمت Media Kind (Music Video, Movies...) انتخاب میکنی. در جواب سوال دوم هم اگه از مک استفاده میکنی میتونی از برنامه ی رایگان SmartConverter استفاده کنی و اگه از ویندوز استفاده میکنی تا جایی که میدونم Xilosoft Converter فرمت های زیادی رو تبدیل میکنه

نظر

صبر کنید ..
    X