اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در عوض کردن کشور اکانت ایتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نه کارت دارم Visa هست ولی مال ترکیه .من دقیق نفهمیدم یعنی الان برم تو Map بگردم مثلا توی Los Angeles که من State رو زدم یک خونه پیدا کنم و آدرسشو بزنم؟ بعد اون کاری که تو پست اولتون گفتید رو کجا برم انجام بدم؟ یعنی رو چی کلیک کنم که بیاد؟ بعدشم یک متن معمولی بنویسم حله یعنی؟ فقط اون آدرسو یکم بیشتر توضیح بدید
    I Am What I Am

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
      نه آقا چه گیری! 2000 دلار و حتی بیشتر از دوستان خودم زدن تاحالا روی اکانتشون هیچی نشده. شما چک کن یک آدرس وریفای از فلوریدایی جایی پیدا کن. آدرس رو وارد کن. قبلش اون کاری رو هم که در پست قبلی گفتم انجام بده هیچی نمیشه . فقط نری از این گیفت کارت ارزونا بگیری که 500 دلارت و اکانتت یجا با هم دود میشه.
      من تیکه ای که گقتید ادرس وریفای پیدا کنم رو نفهمیدم.کسی می تونه توضیح بده چی کار کنم؟من کارتم مل ترکیه هست ادرس فلوریدا برای چی دقیقا؟ ممنون
      I Am What I Am

نظر

اقا مگه ویزات برای ترکیه نیست؟ پس اکانتت رو باید به کشور ترکیه تغییر ادرس بدید، فلوریدا مثال بود!
        یک آدرس وریفای یعنی معتبر از اینترنت پیدا کنید بر فرض برای استانبول وارد اکانتتون کنید و برای بخش change country حتما یا باید گیفت کارت ترکیه بزنید یا ویزای ترکیه

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
        X