اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن pc در اثر سينك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن pc در اثر سينك

سلام دوستان اين دفعه به يك مشكل عجيب ديگه بر خوردمايفون ٤ ؛٥.٠.١؛ايتونز ١٠.٥.٣ ؛جيلبريك نشده)
    هنگام سينك كامپيوتر كلاً خاموش ميشه و... 
    مشكل از pc من نيست چون هركاري مي كنم مشكلي نداره !از طريق وأي فاي هم امتحان كردم باز هم كلا خاموش شد!برا گوشيم هيچ مشكلي پيش نمي ياد!اينكار ها رو ٢٠ بار تكرار كردم دوباره كامپيوتر خاموش شد!
    ممنون ميشم كمك كنيد!

شما تو بازی یا کار سنگین دیگه ای هم میکنید همینطوری میشه؟ لطفا جای usb رو تغییر بده ببینید باز هم اینطوری میشه؟

دوست عزیز من یک احتمالی میدم ،
    مثل مواقعی که در ویندوز درایوری مشکل داشته باشد صفحه آبی رنگ ظاهر میشه و ریست شدن pc در پی آن . احتمال میدم شما درایور itunes به مشکل بر خورده یکبار پاکش کنید و نسخه آخر itunes رو از سایت اپل دانلود و نصب کنید.
    حتما driver apple رو پاک کنید از بخش device manager
    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 08-03-2012, 04:12 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

ممنون از توجهتون من دستوراتتون رو كامل پيروي كردم نتيجه فرقي نكرد من بار ها اين كار رو تكرار كردم از تمام پورت هاي USB حتي طريقه واي فاي رو هم امتحان كردم ايتونز رو هم كاملا پاك كردم با تمام مشتقات(منظورم apple.inkهست)و دوباره نشد. با دو تا لپ تاب هم امتحان كردم اونجا به هيچ مشكلي نحو رد به نظر خودم يه سوتي دادم و backup گوشيم رو از تو منو ي edit قسمت تنظيمات /ديوايس پاك كردم!به نظر شما ميتونه ربطي داشته باشه؟؟

نظر

صبر کنید ..
      X