اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموش کردن پسورد بکاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموش کردن پسورد بکاپ

با سلام
    من 3gs جلبریک نشده دارم، توی آیتیونز هنگام بکاپ گرفتن گزینه پسورد رو فعال کردم و یه رمزی بهش دادم و ازش بکاپ گرفتم
    متاسفانه رمز بکاپ رو فراموش کردم و الان که میخوام ریستور تو بکاپ کنم ازم پسورد میخواد و من ندارم...
    لطفا منو راهنمایی کنید...

فک می کنم باید قیدشو بزنی چون تمومه زندگی گوشی توی بک اپ هست حالا باز بچه ها بهت میگن
    ویرایش توسط istgah : https://i-phone.ir/forums/member/53011-istgah در ساعت 08-03-2012, 09:28 AM

نظر

نوشته اصلی توسط istgah نمایش پست ها
      فک می کنم باید قیدشو بزنی
      نوشته اصلی توسط istgah
      چون توی بک اپ تمومه زندگی گوشی هست
      نوشته اصلی توسط istgah
      ولی خب حالا صبر کن بچه ها هستن کمکت می کنن دوست گلم
      دوست عزیز لطفا از ویرایش پست استفاده کنید.

دوست من اگر مک دارید برید به قسمت KeyChain Access و در قسمت Search , بزنید Backup
      براتون پسورد رو میاره

نظر

نوشته اصلی توسط aliteimoori نمایش پست ها
        دوست عزیز لطفا از ویرایش پست استفاده کنید.

دوست من اگر مک دارید برید به قسمت keychain access و در قسمت search , بزنید backup
        براتون پسورد رو میاره
        سلام دوست من من با گوشی بودم برای همین اینطوری زدم
        وگرنه خودم میدونم
        باز هم ممنون از شما برای دقتتون

نظر

دوست عزی متاسفانه هیچ راهی نیست من هم یکبار همچین مشکلی برام پیش اومد یک نرم افزار پیدا کردم که پسورد بکاپ رو به قول خودش میتونست در بیاره بعد از ۲۰ دقیقه فعالیت اون نرم افزار اخر سر گفت که نمیتونه پسورد رو استخراج کنه.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad20 نمایش پست ها
            با سلام
            من 3gs جلبریک نشده دارم، توی آیتیونز هنگام بکاپ گرفتن گزینه پسورد رو فعال کردم و یه رمزی بهش دادم و ازش بکاپ گرفتم
            متاسفانه رمز بکاپ رو فراموش کردم و الان که میخوام ریستور تو بکاپ کنم ازم پسورد میخواد و من ندارم...
            لطفا منو راهنمایی کنید...
            سلام
            پیشنهاد میکنم این نرم افزار را سرچ و دانلود کنید ، امتحان کردن آن ضرری نداره.

Elcomsoft Phone Password Breaker Professional v1.46 Build 910

البته آخرین ورژن این برنامه 1.81.1077 هستش که من نتونستم برای اون کرکی پیدا کنم. دوستان اگر دارند اعلام کنند.

نظر

نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
              سلام
              پیشنهاد میکنم این نرم افزار را سرچ و دانلود کنید ، امتحان کردن آن ضرری نداره.

elcomsoft phone password breaker professional v1.46 build 910

البته آخرین ورژن این برنامه 1.81.1077 هستش که من نتونستم برای اون کرکی پیدا کنم. دوستان اگر دارند اعلام کنند.
              شما کرک ورژن قبلی رو روی جدیده امتحان کنید احتمال زیاد جواب میده . من بسیاری از برنامه های ورژن جدیدتر رو که زیاد هم معروف نیستند رو با کرک نسخه های قبلی کرک کردم(امتحانش ضرر نداره) .

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان سلام ! من مشکل این دوستمونو دارم اما هنوز restore نکردم ! اما پسورد یادم نیست ! حالا اصل چجوری میشه یه backup جدید گرفت ؟ مزسی اگه بگین زود !

نظر

صبر کنید ..
                X