اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شکایت به اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شکایت به اپل

اگه یک نفر از یکی دیگه کلاه برداری کرده باشه اونم تو ایتونز ، به کدوم ایمیل اپل باید میل بزنم ؟ لطفا ایمیل رو بنویسید . سر یکی از دوستام بد جوری کلاه رفته.

یعنی این همه مدیر تو انجمن هست تا حالا یکیشون به ساپورت ایتونز ایمیل نزده ؟
    لطفا یک ایمیل در اختیار من بگذارید.:d
    ویرایش توسط talebi1372 : https://i-phone.ir/forums/member/82172-talebi1372 در ساعت 12-02-2012, 11:16 AM

نظر

چیزی نیست . بیچاره اکانتشو داده به یکی اونم رمزشو عوض کرده . البته ما هم ایمیل اکانت خود طرف رو داریم . می خوایم ایمیل بزنیم اپل بگیم این کاربر این کارو کرده . از رو ای پی لاگین ها میتونن بفهمن که طرف به هر دو تا اکانت لاگین کرده! یکیش مال خودش یکی هم دزدی . چنان حالی ازش بگیریم . میدیم اکانتشو میبندن ادم شه.

نظر

به نظر من تو ایمیل نگین که رمز و خودتون دادین بهش چون حفاظت از رمز وظیفه کاربر هست نه شرکت اپل!
        بهتره بگین خودش رمز به دست آورده!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
          به نظر من تو ایمیل نگین که رمز و خودتون دادین بهش چون حفاظت از رمز وظیفه کاربر هست نه شرکت اپل!
          بهتره بگین خودش رمز به دست آورده!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          اتفاقا فکر اینجاشو کرده بودیم و قرار بود همین طور بگیم . ممنون که یاد آوری کردید.:d

نظر

برای عوض کردن پسورد باید پسورد ایمیل و هم داشته باشه!!

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
              برای عوض کردن پسورد باید پسورد ایمیل و هم داشته باشه!!
              متسفانه پسورد ایمیل و اپل ای دیش یکی بوده.

نظر

فكر نميكنم به نتيجه برسي.

نظر

توی قسمت شرایط و ضوابط اپل مشخصا گفته شده مسئولیت نگهداری پسورد با خوده کار بر هست پس حتی اگر بگید که پسورد و پیدا کرده باز به نتیجه نمیرسید.

نظر

اینطوری پیش بره کلا به نتیجه نمیرسیم !
                    ایمیل رفت برگشت دلیوری ارور داد . این ایمیل ادرس وجود نداره !
                    لطفا یک ادرس معتبر لطف کنید ما زورمون رو میزنیم.

نظر

حال طرفو گرفتیم . اپل چک کرده بود و دیده بود به هر دو تا حساب با یک ای پی لاگین شده هر دوتا رو بست . به من هم پشتیبانی ایمیل زد گفت حسابشون رو بستن.
                      فقط حساب خودمون از دست رفت . چون اپل گفته باید با شماره ای که وقت ثبت نام دادید تماس بگیرید برای ریست کلمه ی عبور.
                      درسته اکانتش حیف شد ولی حالشو گرفتیم . الان یک احساسی دارم که نگو و نپرس . مثل اینکه از عملیات با افتخار برگشتم ! :d

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                        من این آدرس رو از ایمیلی که واسم اومده کپی کردم
                        تا حالا صد بار بهش ایمیل زدم
                        دوباره تست کن
                        iTunesStoreSupport@apple.com
                        smtp سرور ایمیل رو بر می گردوند اخه یک سری فایل ضمیمه کرده بودم به ایمیل حجمش زیاد بود . گویا اپل حجم ایمیل رو محدود کرده به خاطر همون دلیور نمیکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط talebi1372 نمایش پست ها
                          حال طرفو گرفتیم . اپل چک کرده بود و دیده بود به هر دو تا حساب با یک ای پی لاگین شده هر دوتا رو بست . به من هم پشتیبانی ایمیل زد گفت حسابشون رو بستن.
                          فقط حساب خودمون از دست رفت . چون اپل گفته باید با شماره ای که وقت ثبت نام دادید تماس بگیرید برای ریست کلمه ی عبور.
                          درسته اکانتش حیف شد ولی حالشو گرفتیم . الان یک احساسی دارم که نگو و نپرس . مثل اینکه از عملیات با افتخار برگشتم ! :d
                          من این عملیات غرورافرین را به شما تبریک گفته و از خداوندپیروزی شما در عملیاتهای بعدی که قطعا سختتر خواهد بود را خواستارم.

نظر

صبر کنید ..
                          X