اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ساین کردن برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ساین کردن برنامه ها

یک مشکل خیلی تخصصی و خیلی بد برام پیش اومده که تلفیقی از چند مشکله .
    داستان داره واسه خودش بزارید بگم بهتون .
    راستش رفتم یک 4 اس گرفتم با 40 $ گیفت کارت اومد خونه اکانت اپل ساختم نزدیک 14 گیگ برنامه خریدم و ریختم رو گوشی . متاسفانه وقت ثبت نام از اطلاعات درست و حسابی استفاده نکردم و تاریخ و اینا رو غلط دادم. متاسفانه رو سیستمم تروجان بوده و این اکانت قبلی من افتاده دست یکی دیگه . ( خدا ذلیلش کنه )
    خلاصه من موندم و 14 گیگ فایل ipa که با اکانت قبلیم خریدم . تازه یک سری از نرم افزار ها هم کرکشون موجود نیست دانلود کنم . الان این فایل های ipa رو نمی تونم با ایتونز بریزم رو گوشی ولی با ifunbox نصب میشه ولی وقتی می خوام اجرا کنم میندازه بیرون . crackulous رو نصب کردم . برنامه ها رو ریختم تو گوشی و با کرکیولوس کرک کردم. برنامه ها رو پاک کردم و برنامه های کرک شده رو بجاش نصب کردم . مشکل اینه که برنامه های کرک شده هم میندازه بیرون . خلاصه لنگ در هوا شدم. سوال من اینه که چطور میشه این فایل ها رو ریساین کرد یا مشکلشون رو حل کرد . ممنون میشم .

متاسفانه بنده نتونستم هیچ یک از برنامه ها رو برگردونم و. الان دوباره باید بعضی از برنامه ها رو که کرکش نیست بخرم . یک توصیه برای تمام دوستان دارم . حتی اگه برنامه ای رو خریدید حتما توسط crackulous کرک کنید و فایل کرکش رو نگه دارید . خدا رو چه دیدید . ممکنه یک روز به دردتون بخوره.

نظر

شما اپ هاتون رو با آیتیونز جدید اتورایز کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
        شما اپ هاتون رو با آیتیونز جدید اتورایز کنید
        :d این برنامه ها رو با اکانتی که از دست دادم خریده بودم . الان هم باید بخرم تا اتورایز کنم .
        ویرایش توسط talebi1372 : https://i-phone.ir/forums/member/82172-talebi1372 در ساعت 11-02-2012, 09:47 PM

نظر

صبر کنید ..
        X