اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال راجب سینک کردن موزیک ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال راجب سینک کردن موزیک ها

سلام !
    خیر سرم 4 ساله ایفون دارم ! اما هنوز کار با ایتیونز رو درست حسابی بلد نیستم !

شما که استادین موزیکا رو میشه مثل عکسا سینک کرد !؟
    منظورم اینه که راهی هست یه پوشه واسش تعریف کنیم مثل عکسا که هر تغییری تو اهنگ های تو اون پوشه بوجود اومد تو ایتیونزم تغییر کنه ؟!
    اگه راهی نیست به فرض من هر تغییری تو تگ یه اهنگ بوجود اوردم باید بیام تو موزیک ایتیونز پاکش کنم دوباره ادد کنم ؟!

و یه سوال دیگه ! اگه بخوام یه خواننده داشته باشم تو artists مثلا علی اصحابی !بعد همه اهنگ های این خواننده بره تو یه این پوشه باید کدوم تگ های اهنگ ها رو مثل هم کنم ؟

و یه سوال کلی
    کلا روش موزیک ریختن اینه که بری تو قسمت موزیک ایتیونز ! بعد اهنگ ها رو ادد کنی !
    یا روش دیگه ای هم هست !؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

درود

برای مساله فولدر میتونید پلی لیست بسازید و آهنگ های جدید رو توی اون بریزید تا مثل عکس ها لیستی از آهنگ های دلخواه داشته باشید

برای آرتیست هم اول باید موزیک هاتون رو مرتب کنید بعد که سینک کردید از توی موزیک پلیر آیفون برید رو گزینه آرتیست و گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید

سوالی بود در خدمتم

نظر

مرسی عزیز !
      ولی فکر کنم نگرفتی من چی میخوام ؟!

تو سینک عکسا که میری میگه یه فولدر رو مشخص کن از تو کاپیتورت ! بعد هر چی میخوای بریز تو اون !
      ایتیونزم هر بار که سینک میکنه به طور مثال اگه شما یه عکس از اون فولدر پاک کرده باشین (از خود پی سی ) اون عکس از ایفون شما هم پاک میشه یا برعکس !
      میخوام ببینم اینجور چیزی برا موزیک ها هم میشه !

مورد دومم قضیه همین مرتب کردنشه ! که چجوری مرتبش کنم که همش یجا نشون داده بشه

نظر

اساتید کسی حوصله نداره به ما کمک کنه !

نظر

اون حالت اول نمیشه هر اهنگی اضافه شد تکی اضافش کن ، add file , حالت دومم که خوب با پلی لیست میتونی ، یا میتونی بر اساس امتیازی که به اهنگا میدی مرتب کنی بر اساس حروف الفبا خود به خود مرتب میشه

نظر

با سلام
            ببینید دوست عزیز
            شما اگر میخواید که آهنگ ها مرتب باشه بدین صورت عمل کنید,
            یه پلی لیست میسازید به نام علی اصحابی و پوشه علی اصحابی رواز تو درایوکامپیوتر با موس میکشید توی پلی لیست علی اصحابی,
            خب تا اینجا یه سری آهنگ ریخته شده در پلی لیست,حالا روی پلی لیست کلیک میکنید تا آهنگهای اون رو ببینید اونجا آهنگ های علی اصحابی هست اما به هم ریخته,شما کل اون ها رو انتخاب میکنید,سپس راست کلیک سپس Get info از اونجا جلو نام Artist علی اصحابی رو مینویسید و ok میکنید کل آهنگها بنام علی اصحابی تغییر کردند حال اگر چنتا آلبوم اون تو کشیدید کافیه روی آهنگ های مشترک در یک آلبوم کلیک و اونها را انتخاب کنید با راست کلیک مجدد جلوی Album بنویسید مثلا آلبوم ستاره ها بعد ok کنید تا آلبومی هم مرتب بشه و به همین ترتیب هرچی تگ هست مرتب کنید.

حقیقتش سوال اولتونو متوجه نشدم میشه واضح تر بگید.اگه با مثال باشه بهتره مثل همین علی اصحابی که گفتین.
            ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 05-02-2012, 12:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              اون حالت اول نمیشه هر اهنگی اضافه شد تکی اضافش کن ، add file , حالت دومم که خوب با پلی لیست میتونی ، یا میتونی بر اساس امتیازی که به اهنگا میدی مرتب کنی بر اساس حروف الفبا خود به خود مرتب میشه
              اگه تگ اهنگا هم عوض کنم با برنامه ! بازم تغییر نمیکنه تو ایتینوز !

حتما باید هربار گه تگ هاشو عوض کردم دوباره بیام تو ایتیونز اددش کنم !؟

نظر

سوال اولتونو حالا متوجه شدم,
                اونطوری فکر نکنم بشه,
                هرچی تو پوشه اضافه کردید جدید هارو باید اد کنید تو آیتونز

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
                اگه تگ اهنگا هم عوض کنم با برنامه ! بازم تغییر نمیکنه تو ایتینوز !

حتما باید هربار گه تگ هاشو عوض کردم دوباره بیام تو ایتیونز اددش کنم !؟
                حالا چرا با برنامه دیگه تگشو عوض کنید با خود آیتونز عوض کنید

بلفرض که با برنامه دیگه تگشو عوض کنید کافیه یه بار تو آیتونز اون آهنگ رو پلی کنید و و استاپ کنید اون وقت سینک کنید تو گوشی همه چیز درست و تگ ها بروز خواهند شد.
                ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 05-02-2012, 12:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
                  سوال اولتونو حالا متوجه شدم,
                  اونطوری فکر نکنم بشه,
                  هرچی تو پوشه اضافه کردید جدید هارو باید اد کنید تو آیتونز

حالا چرا با برنامه دیگه تگشو عوض کنید با خود آیتونز عوض کنید

بلفرض که با برنامه دیگه تگشو عوض کنید کافیه یه بار تو آیتونز اون آهنگ رو پلی کنید و و استاپ کنید اون وقت سینک کنید تو گوشی همه چیز درست و تگ ها بروز خواهند شد.
                  اولا ممنون
                  دوما راجب پلی لیست که گفتین اره اونجوری رو بلدم ولی زیاد جالب نمیشه !
                  اصولا پلی لیست واسه این استفاده میشه که بخوای از تو گوشی یه گلچین درست کنی از اهنگات

با ایتیونز که گفتین تگ ها رو عوض کنم رو اهنگ های کامپیوترم ست میشه ؟ یا فقط تو خود ایتیونز تگشون عوض میشه !
                  اینم که میگین پلی کنم ! روش جالبی بود ولی خیلی طول میکشه واسه من که اهنگ زیاد دارم

روش راحت تری نیست ؟!

نظر

اولا ممنون
                    دوما راجب پلی لیست که گفتین اره اونجوری رو بلدم ولی زیاد جالب نمیشه !
                    اصولا پلی لیست واسه این استفاده میشه که بخوای از تو گوشی یه گلچین درست کنی از اهنگات
                    نوشته اصلی توسط reza82n نمایش پست ها
                    با سلام
                    ببینید دوست عزیز
                    شما اگر میخواید که آهنگ ها مرتب باشه بدین صورت عمل کنید,
                    یه پلی لیست میسازید به نام علی اصحابی و پوشه علی اصحابی رواز تو درایوکامپیوتر با موس میکشید توی پلی لیست علی اصحابی,
                    خب تا اینجا یه سری آهنگ ریخته شده در پلی لیست,حالا روی پلی لیست کلیک میکنید تا آهنگهای اون رو ببینید اونجا آهنگ های علی اصحابی هست اما به هم ریخته,شما کل اون ها رو انتخاب میکنید,سپس راست کلیک سپس get info از اونجا جلو نام artist علی اصحابی رو مینویسید و ok میکنید کل آهنگها بنام علی اصحابی تغییر کردند حال اگر چنتا آلبوم اون تو کشیدید کافیه روی آهنگ های مشترک در یک آلبوم کلیک و اونها را انتخاب کنید با راست کلیک مجدد جلوی album بنویسید مثلا آلبوم ستاره ها بعد ok کنید تا آلبومی هم مرتب بشه و به همین ترتیب هرچی تگ هست مرتب کنید.

حقیقتش سوال اولتونو متوجه نشدم میشه واضح تر بگید.اگه با مثال باشه بهتره مثل همین علی اصحابی که گفتین.
                    ساختن پلی لیست که نمیشه گفت اصولا برای چه استفاده ایه,هرکسی بنا به نیازش پلی لیست میسازه من خودم یه سری آهنگ جدید که هنوز گوش نکردم رو همیشه تو یه پلی لیست موقت میریزم تا با آهنگ های دیگم قاطی نشه = چون نمیخوام از طریق تغییر تگه اون آهنگ های جدید ,آهنگ های جدید رو از قبلی ها متمایز کنم,اما پلی لیستی که گفتم بسازید صرفا برای مرتب کردن آهنگها -ولی بالاخره یه پلی لیست کلی که فکر میکنم باید ساخته در هر صورت منظورم کلی ام این بود که شما بر اساس نام خواننده یا آلبوم آهنگ هاتونو مرتب کنید که قاطی نشه تو گوشی.

با ایتیونز که گفتین تگ ها رو عوض کنم رو اهنگ های کامپیوترم ست میشه ؟ یا فقط تو خود ایتیونز تگشون عوض میشه !
                    اینم که میگین پلی کنم ! روش جالبی بود ولی خیلی طول میکشه واسه من که اهنگ زیاد دارم

روش راحت تری نیست ؟!
                    تو کامپیتور هم ست میشه
                    فعلا من همین بنظرم میرسه,
                    برای راحتی کار آهنگ اول رو پلی کنید بعد تند تند روی نکست کلیک کنید دیگه فکر نکنم یک ساعت بیشتر وقت بگیره ولی در عوض به چیزی که میخواستین رسیدین و اینکار رو هر بار لازم نیست بکنین و فقط بار اول انجام بدین کلکش کنده میشه.
                    ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 05-02-2012, 06:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X