اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل غیر فعال شدن اکانت !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم که از دیشب می گه پسورد ریست کن ریست هم می زنم ادرس ایمیلو تایید می کنم اما هیچ ایمیلی که اطلاعاتمو نشون بده نمیاد الکی میزنه Email has been sent.!
    ویرایش توسط Farmin : https://i-phone.ir/forums/member/74392-farmin در ساعت 12-06-2012, 02:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
      منم که از دیشب می گه پسورد ریست کن ریست هم می زنم ادرس ایمیلو تایید می کنم اما هیچ ایمیلی که اطلاعاتمو نشون بده نمیاد الکی میزنه Email has been sent.!
      آدرس ایمیل rescue mail را تعیین نکردید. تنها راهتون همون security qustions و تاریخ تولده.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• دوست عزیز چطوری میشه تاریخ تولد اکانت @me را وارد کرد
        منظورا تعیین تاریخ برای روز مبدا است نه برای دست رسی اکانت های block شده

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
          آدرس ایمیل rescue mail را تعیین نکردید. تنها راهتون همون security qustions و تاریخ تولده.
          پس چطوری قبلن عوض کردم پسوردو با همین ادرس هات میل که داده بودم
          تازه سوالارو یادم نیس

نظر

• این مشکل ریست پسورد رو دیگه داره شورشو درمیاره . راه حلی پیدا نشد؟ علت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
              طبق روش تاپیک ساختن اکانت با توجه به سخت گیریهای اپل انجام بده یه آدرس معتبر پیدا می کنی.
              ادرس درست هم قبول نمی کنه. با اذرس های یک دفترچه ادرس یک اکانت برای ایمیل دیگرک ساختم. اما هیچ کدام از اون ادرس ها را قبول نمی کنه. چیز پی ان هم با ادرس هماهنگ است. فکر می کنم اینها اکانت من را به کل بسته اند.

نظر

• تازه خودش هم توی صفحه ی ریست پسورد ای دی اپلمو وارد کرده من فقط تایید می کنمو می ره پیج بعدی می گه که اطلاعاتم فرستاده شد ولی خبری نیست!
                پس حالا چه کار تونم بکنم؟!

نظر

• دوستان الان بخاطر این تروریست های آشغال شما حتی به عنوان یک اروپایی اگه بخواید 1000 دلار پول واسه دوستان از مثلا آلمان به آمریکا حواله کنید باید بگید از کجا آوردید این پول رو واسه کی و واسه چی داره ارسال میشه و اگه این حواله کردن های از یکبار بیشتر و بیشتر بشه گیر اونا هم بیشتر می شه..!! حالافرض کنید کشوری که 100 تا اتهام روش هست! حتی 1 دلار هم جرم هست.! در ضمن می دونستید که چه قدر راحت می شه با همین گیفت کارت های اپل پولشویی کرد و مثلا از امریکا رفت تسهیلات نظامی خرید کرد!؟ و ایمیلی که اپل در جواب بعضی از دوستان مبنی بر اینکه شما Violation داشتید فکر می کنم یعنی همین نه استفاده از چند آیپی ! چون شما یک ترانس اکشن مالی از یک کشور غیر مجاز داشتید و اپل نمی تونه واسه دولت آمریکا تریس کنه که این پولا از کجا اومده و به کجا می ره..!احتمالا تا الان اپل سعی می کرده مماشات کنه و این مشکل رو زیر سیبیلی در کنه ولی شاید فشار ها از طرف دولت فدرال و پیگریهاش باعث شده اپل جدی این موضوع رو دنبال کنه ...100% مربوط به ای پی نیست چون بقیه مردم دنیا مثه ما نیستند که تا اصفهان رو بزور برند..!!خیلی ها شون شاید هر هفته یک کشوری باشند..! اگه قرار باشه بخاطر آی پی باشه باید خیلی در دنبا فرتو فرت بهخ مشکل بر بخورند..! ینده خودم در عرض 20 روز 3 تا کشور اروپایی از آیپدم استفاده کردم! از اون گذشته همین ایران هم شما هر جا می ری یه آی پی داری عوض می کنی..iDevice یعنی همین دیگه!!! بنابراین دوستان همنون که گفتم هردم از این باغ بری می رسد...!! این فقط بخاطر ترانس اکشن مالی تو اکانت های آیتونز هست..!! در ضمن شما می دونستید یک تروریس تنها ماهی 100 دلار واسش بسه که بطونه کارش رو انجام بده!!!! در آمریکا!

نظر

• دوستان اکانت من با اینکه بسته شده بود و اپل گفته بود از مقررات اپل تخطی شده. امروز باز شد و اجازه خرید داد. اتفاقا با ادرسی باز شد که تا دیروز اون ادرس را قبول نمی کرد.

نظر

• دوستان محترم
                      هر کسی میخواد اپل ایدی بسازه با من مکاتبه کنه
                      من راهش رو بلدم
                      این ایمیل من
                      masoudd1363@yahoo.com
                      من هر روز تو چت هستم منو اد کنید
                      باهم بچتیم

نظر

صبر کنید ..
                      X