اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پسورد اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پسورد اپل ایدی

سلام دوستان.
    سه چهار روز پیش پسورد اپل ایدی رو از توی ایتونز عوض کردم و به خوبی پسورد جدید کار میداد.
    بعد از یک روز بعد تا حالا هر چی اون پسرور رو میزنم میگه اشتباه هست.پسورد قبلی هم همینطور.
    به بخش ایتونز که مربوط به فراموش کردن پسورد هست رفتم.
    تا الان بیست بار هست که ایمیلم رو میزنم و چیزی برای ریست شدن پسورد در ایمیلم نمیاد.
    چی کار باید بکنم؟

سلام
    از طریق سایت زیر اقدام کنید:

Manage Apple ID

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
      سلام
      از طریق سایت زیر اقدام کنید:

Manage Apple ID
      ممنون عزیز.
      ولی این سایت رو که باز میکنم چند تا گزینه داره.
      اخرشم به این صفحه منتهی میشه که من هر چی میزنم برای ریست پسورد ایمیل برام نمیفرسته.

نظر

spam و bulk
        رو چک کردی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D- نمایش پست ها
          spam و bulk
          رو چک کردی ؟
          اره نوید جان.
          البته توی ایمیلم دو تا پیام اومده که مربوط به همین عوض کردن پسورد هست که داخلشم هیچ چیز به درد بخوری نیست.
          چون اولی سوال کرده.دومی هم گفته که اپل ایدیتون به درستی پسوردش ریست شده.

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
            سلام دوستان.
            سه چهار روز پیش پسورد اپل ایدی رو از توی ایتونز عوض کردم و به خوبی پسورد جدید کار میداد.
            بعد از یک روز بعد تا حالا هر چی اون پسرور رو میزنم میگه اشتباه هست.پسورد قبلی هم همینطور.
            به بخش ایتونز که مربوط به فراموش کردن پسورد هست رفتم.
            تا الان بیست بار هست که ایمیلم رو میزنم و چیزی برای ریست شدن پسورد در ایمیلم نمیاد.
            چی کار باید بکنم؟
            سلام دوست عزیز.من دقیقا هفته پیش مشکل شما رو داشتم.بعد از 3,4 ساعت خودش درست شد با همون پسوردم.لطفا ریست نکنید پسوردتونو

نظر

نوشته اصلی توسط dr.apple نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز.من دقیقا هفته پیش مشکل شما رو داشتم.بعد از 3,4 ساعت خودش درست شد با همون پسوردم.لطفا ریست نکنید پسوردتونو
              خیلی صبر کردم ولی نشد که نشد.کلی بار ریست زدم و صبر کردم هیچی که هیچی

نظر

پسوورد اپل آیدی

آره منم چند روزه که نمیتونم پسووردم رو ریست بکنم ..هیچ ایمیلی هم برام فرستاده نمیشه ...تو قسمت سوال امنیتی هم یادم نیست قبلا چی جواب دادم

نظر

نوشته اصلی توسط farhadpm نمایش پست ها
                  آره منم چند روزه که نمیتونم پسووردم رو ریست بکنم ..هیچ ایمیلی هم برام فرستاده نمیشه ...تو قسمت سوال امنیتی هم یادم نیست قبلا چی جواب دادم
                  مشكل من و داري بهت پيشهاد ميكنم اگه حساب تو شارژ نكردي بيخيال اين ايدي شو و برو يه ايدي ديگه بساز!!!!من ٥روزه دارم باهاشون ميل بازي ميكنم بيچارم كردن ))):كلي اطلاعات گرفتن هنوز كه هنوزه غير فعاله ايديم))):

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post695103
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post695071

نظر

سلام
                      منم یه همچین مشکلی دارم تقریبا...من اپل آیدیم رو شارژ کردم الان وقتی میخوام دانلود کنم سوالای امنیتی رو میپرسه که منم یادم رفته
                      وقتی میزنم ریست کنه سوالارو میگه یه ایمیل فرستاده شد برو چک کن ولی هیچ ایمیلی نمیاد
                      ایمیل پشتیبانم تعریف کردم حتی یه بار جی میل دادم گفتم شاید ایراد از یاهوو هستش ولی نشد که نشد
                      لطفا اگه میتونین کمکم کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط حامد راهرو نمایش پست ها
                        سلام
                        منم یه همچین مشکلی دارم تقریبا...من اپل آیدیم رو شارژ کردم الان وقتی میخوام دانلود کنم سوالای امنیتی رو میپرسه که منم یادم رفته
                        وقتی میزنم ریست کنه سوالارو میگه یه ایمیل فرستاده شد برو چک کن ولی هیچ ایمیلی نمیاد
                        ایمیل پشتیبانم تعریف کردم حتی یه بار جی میل دادم گفتم شاید ایراد از یاهوو هستش ولی نشد که نشد
                        لطفا اگه میتونین کمکم کنین.
                        سلام.
                        شما اگه ایمیل ریکاوری تعریف کرده باشید ، نباید مشکلی داشته باشید و بدون هیچ مشکلی براتون لینک ریست ارسال میشه.
                        و یک نکته... شما قبل از اینکه مشکل سئوالات امنیتی براتون پیش بیاد ، ایمیل ریکاوری رو تغییر دادید... ؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk
                        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 12-05-2014, 12:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام.
                          شما اگه ایمیل ریکاوری تعریف کرده باشید ، نباید مشکلی داشته باشید و بدون هیچ مشکلی براتون لینک ریست ارسال میشه.
                          و یک نکته... شما قبل از اینکه مشکل سئوالات امنیتی براتون پیش بیاد ، ایمیل ریکاوری رو تغییر دادید... ؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk
                          بله حذفش کردم...چون واسه اونم لینک ارسال نمیشد

نظر

نوشته اصلی توسط حامد راهرو نمایش پست ها
                            بله حذفش کردم...چون واسه اونم لینک ارسال نمیشد
                            ببین دوست عزیز
                            همین الان خودم برای اینکه مطمئن بشم که ایمیل برای ریست کردن ارسال میشه یا نه ، چک کردم..... بلافاصله برام ایمیل ارسال شد.

نظر

صبر کنید ..
                            X